Dzisiejszy gameplay na PC w Fut Chempions

autor: Morswinek1995o
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dzisiejszy gameplay na PC w Fut Chempions

★★★★ Novice

Wiem, że post nic nie zmieni ale należy piętnować takie sytuacje. Ewidentnie z gameplayem na PC dzisiaj jest coś nie tak, gra bardzo spowolniona, nie można wykonać prawie trików wszystko się wylewa. Mi jak i moim przeciwnikom (za co ich też przepraszam), oczywiście nie działa też crossplay - zawsze gdy są tego typu problemy crossplay jest odłączany... tzn on jest ale wyszukuje mi tylko przeciwników na PC. Tu rodzi się moje pytanie... dlaczego EA ma to w d*** i nie informuję graczy, że coś jest nie tak ? Przecież ewidentnie coś nie działa i to po całości. Gram w elitarnej, wbijam 16 winów w fut chemions i wiem kiedy gra działa, a kiedy nie działa.  Kiedyś pamiętam możliwość grania była wyłączana, bądź też fut chemion przedłużane... dlaczego teraz nie stosuje się taki praktyk, a zamiast tego udawane jest, że wszystko jest w porządku? Nie wiem czy naprawdę musze mieć konsole żeby godnie pograć tą grę i nie  być taktowany jako podczłowiek na PC ?  

Wiadomość 1 z 3 (198 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dzisiejszy gameplay na PC w Fut Chempions

★ Apprentice
@Morswinek1995o nie tylko pc, xbox też jest jakaś porażka. cyrki
Wiadomość 2 z 3 (187 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dzisiejszy gameplay na PC w Fut Chempions

★★ Apprentice

Ps5 to samo więc nie rób sobie nadzieji. 

jedynie co zostaje to pożegnać się z tą grą dopóki nie uzbierają z kasy wydawanej na fifa points na nowe lepsze serwery

Wiadomość 3 z 3 (73 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA