Dwie kopie FIFA 23 wylogowywują się nawzajem

autor: YogiOchota
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dwie kopie FIFA 23 wylogowywują się nawzajem

★★★ Newbie

Dzień dobry,

 

Posiadam dwie kopie gry FIFA 23.

Jedna jest zainstalowana na X-BOX Series X, druga na PC.

Problem dotyczy połączenia z serwerami EA.

Każda próba logowania na jednym urządzeniu powoduje wylogowanie na drugim.

 

 

Próbuję dojść co jest spójnikiem dwóch kont.

 

Konta były zakładane z użyciem tej samej skrzynki e-mail, więc edytowałem konto z którego korzysta PC i zmieniłem e-mail. Niestety nic to nie zmieniło.

PC i X-Box są w jednej sieci domowej (kabel). Więc odłączyłem X-BOX-a i podłączyłem do Internetu przez WIFI mojego telefonu. Też to nic nie dało.

 

Stoję w kropce…jedna kopia FIFY 23 jest nie grywalna on-line, kiedy druga korzysta z dobrodziejstw grania przez sieć.

Wiadomość 1 z 4 (626 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dwie kopie FIFA 23 wylogowywują się nawzajem

Community Manager

Hej @YogiOchota 

 

Rozumiem, że oba konta powiązane są z tym samym kontem EA? 

 

Jeśli tak to podejrzewam, że jest to związane z tym, że w tym roku FIFA oferuje cross-play między innymi pomiędzy konsolami Xbox Series X, oraz PC. Wykorzystują one między innymi te same rynki transferowe oraz niektóre tryby online. Więcej na temat cross play-u dowiesz się z tego artykułu. 

 

Z racji tego, że do gry w FUT niezbędne jest Twoje konto EA, logując się na jednej platformie, jesteś wylogowywany z tej drugiej. 

 

Rozwiązaniem w tym przypadku byłoby odłączenie konta EA od konta konsolowego i powiązanie go z nowoutworzonym kontem EA. Więcej na temat tego procesu oraz ryzyka jakie ze sobą niesie ten proces znajdziesz tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (543 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dwie kopie FIFA 23 wylogowywują się nawzajem

Community Manager

Hej @YogiOchota 

 

Rozumiem, że oba konta powiązane są z tym samym kontem EA? 

 

Jeśli tak to podejrzewam, że jest to związane z tym, że w tym roku FIFA oferuje cross-play między innymi pomiędzy konsolami Xbox Series X, oraz PC. Wykorzystują one między innymi te same rynki transferowe oraz niektóre tryby online. Więcej na temat cross play-u dowiesz się z tego artykułu. 

 

Z racji tego, że do gry w FUT niezbędne jest Twoje konto EA, logując się na jednej platformie, jesteś wylogowywany z tej drugiej. 

 

Rozwiązaniem w tym przypadku byłoby odłączenie konta EA od konta konsolowego i powiązanie go z nowoutworzonym kontem EA. Więcej na temat tego procesu oraz ryzyka jakie ze sobą niesie ten proces znajdziesz tutaj

Wiadomość 2 z 4 (544 wyświetleń)

Dot.: Dwie kopie FIFA 23 wylogowywują się nawzajem

★★★ Newbie

Dziękuję za zainteresowanie moim problemem.

 

To samo właściwie usłyszałem od help desku EA.

Niestety nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie. Wszystkie zapisy z gier zostaną utracone przy "podlinkowaniu" XBOX-a do innego konta.

 

Czy w takim wypadku mogę dokonać zwrotu gry?

 

Propozycja EA absolutnie mi nie odpowiada, a dziecku nie mam zamiaru psuć zabawy kasując jego progres w grach jaki ma.

Wiadomość 3 z 4 (536 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dwie kopie FIFA 23 wylogowywują się nawzajem

Community Manager

Hej @YogiOchota 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

W kwestii zwrotu musisz udać się bezpośrednio do sklepu w którym gra została kupiona. 

Wiadomość 4 z 4 (454 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem