Dwa kluby 1 konto?

autor: Baarteeek2007
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dwa kluby 1 konto?

★★★ Newbie

Witam. Współdzielę ps4 z bratem. Oboje mamy oddzielne konta na ps4, a co za tym idzie 2 różne kluby fut, natomiast kiedy on siedzi na swoim koncie na konsoli ja nie mogę korzystać  z web app gdyz widnieje info o zalogowaniu konta. Dodam ze na web app logujac sie na swoje konto mogę zrobić switch na jego klub. Czy można jakoś sprawić aby te 2 konta (  2kluby) nie byly ze soba powiazane?

Wiadomość 1 z 2 (1 108 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dwa kluby 1 konto?

Community Manager

Hej @Baarteeek2007,

 

Z Twojego opisu wynika, że oba konta PSN są połączone do tego samego konta EA. Kontem EA logujesz się/ logujecie się na Web App (stąd możliwość zmiany klubu z poziomu Web App). Jedynym sposobem byłoby przeniesienie jednego z kont na nowe konto EA, niemniej jest to bardzo ryzykowny proces. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 063 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dwa kluby 1 konto?

Community Manager

Hej @Baarteeek2007,

 

Z Twojego opisu wynika, że oba konta PSN są połączone do tego samego konta EA. Kontem EA logujesz się/ logujecie się na Web App (stąd możliwość zmiany klubu z poziomu Web App). Jedynym sposobem byłoby przeniesienie jednego z kont na nowe konto EA, niemniej jest to bardzo ryzykowny proces. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

Wiadomość 2 z 2 (1 064 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA