Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

autor: STX_xiOpiye420
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

★ Apprentice

jeżeli serwer pada a jesteś w grze i nie wyszedłeś w trakcie reconnecta to Cie nie wyrzuciStandard smile ja grałem razem z nimi w lobby akuratStandard smile

ja rozumiem, ze maja rtx2080 SLI, ale apex nie ma wymagan minimum RTX2080

Prawda, jest taka , ze u mnie przy i7-hq i rtx2080 i 24ramu ta gra powinna i tak zapitalac.

Bawiles sie w autoexec? configi? 

Btw, chyba tylko my na tym forum zyjemyStandard smile

Wiadomość 11 z 29 (530 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

Community Manager

Hej @STX_xiOpiye420 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie, wykonane dotychczas kroki i przesłanie DxDiag Standard smile

 

Wspomniałeś w swoim pierwszym poście o tym, że "są miejsca na mapie gdzie spadają mi fps do 100". Jeśli dzieje się to za każdym razem, mógłbyś bardziej szczegółowo opisać w którym miejscu na mapie się to dzieje i w jakich okolicznościach? 

 

Dodatkowo w sekcji diagnostyczne DxDiag zauważyłem:

 

Podpis problemu:
P1: RefreshRateService.exe
P2: 1.0.0.0
P3: 5c3712b7
P4: mscorlib
P5: 4.8.4150.0
P6: 5e176d21

 

Podpis problemu:
P1: ArmourySwAgent.exe
P2: 1.0.0.3
P3: 5e5cad4b
P4: KERNELBASE.dll

 

Pliki .exe zdają się być powiązane z oprogramowaniem Twojego laptopa (Armoury Crate (AC) is a new generation of system controlling software.), stosunkowo niedawno (26/03) została wydana aktualizacja tego oprogramowania. Upewnij się, że oprogramowanie to jest zaktualizowane do najnowszej wersji (możesz również spróbować "rollbacka" do poprzednich wersji aby sprawdzić czy gra będzie działała lepiej na starszej wersji). Tutaj znajdziesz link do strony supportu Asus z której możesz pobrać najnowsze poprzednie wersje (upewnij się, że wybierzesz odpowiedni wariant BIOS-u). 

 

Dodatkowo z racji tego, że jeden z powyższych błędów powiązany był z biblioteką KERNELBASE, która jest jednym z najważniejszych plików na Twoim komputerze sugerowałbym abyś sprawdził spójność systemu za pomocą kontrolera plików systemowych


 

@AndRe5550148 Prześlij nam DxDiag i daj znać jakie kroki dotychczas wykonałeś Standard smile

Wiadomość 12 z 29 (530 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

★★★ Novice

Ja już robiłem wszystko co pisaliście prędzej czy w innych tematach ustawienia low, komendy w origin, wyłaczyłem co się dało itp itp. nawet ccleanera pobrałem już takie rzeczy żeby się upewnić ale nic nie pomogło, dodam, że dziś również kilku znajomych napisało mi, że mają ten sam problem, więc podejrzewam, że to respawn coś sknocił bo w nocy znowu była cicha aktualizacja ammo do shotgunów więcej ammo ma np. mozambique jest inny itp. itp. więc kto wie co oni tam zrobili bo nagle takie spadki? Kartę mam zaktualizowaną system niby też ale w nocy spróbuje pobrać jeszcze co się da. Przesyłam DxDiag proszę.

Wiadomość 13 z 29 (518 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Nie wiem czemu są w dxdiag te błędy, armoury crate to program do obsługi rgb i myszki itp, a Refreshrate   działa normalnie.  Próbowałem na czystym systemie włączyć apexa tylko po aktualizacji sterowników i było to samo. Sprawdziłem spójność systemu, dodaje następny dxdiag.

Jeżeli chodzi o spadanie fps to capitol, miasto czaszek. Nie muszę się strzelać wystarczy, ze wejdę w tą lokacje. ale spadki fps tez występują podczas strzelania. 


Po dodaniu tego dxdiag odinstalowalem refreshrate, ale bez zmian.

Wiadomość 14 z 29 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

★★★ Novice

Mogę Cie pocieszyć właśnie grałem i w podobnych miejscówkach mam pokaz slajdów to nie jest wina naszych komputerów mogę Ci to już w tym momencie zagwarantować, nagle przypadkiem sporo osób ma problemy z fps? Nagle apex ma wymagania nie wiem 2xRTX2080? Niemożliwe... wczoraj w nocy do shotguna ammo było 48 teraz znowu jest 16 ktoś się tam bawi i coś rozje....... bo inaczej tego się ująć nie da.

Wiadomość 15 z 29 (484 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

★ Apprentice

zrobiłem update refresh rate do v2.0.3 i już błędów nie ma @EA_Kuba 

byl jakis update racja. Nie no masakra, serio wymagajcie tytuły chodzą idealnie a apex... to nie moze byc wina komputera. ew coś złe ustawione @AndRe5550148 



Wiadomość 16 z 29 (473 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

★★★ Novice

@STX_xiOpiye420 A mógłbyś mi napisać gdzie i jak to zrobiłeś? Bo ja to super znawcą nie jestem a może u mnie też pomoże byłbym bardzo wdzięczny.

Wiadomość 17 z 29 (464 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

★ Apprentice

@AndRe5550148  tzn? RefreshRate to u mnie w kompie jest nie u CIebie, plik sterujacy overide w monitorze.

Wiadomość 18 z 29 (446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

★★★ Novice

@STX_xiOpiye420  No chodzi mi o to co zrobiłeś bo ja coś zmieniałem ale nic nie pomaga nie ma różnicy.

Wiadomość 19 z 29 (419 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Duze spadki fps od sesoznu 4.3 miesieczny Komputer wyzszej klasy. Blagam o

★ Apprentice

U mnie dalej nie ma poprawy. Przeczytaj co mi admin napisal to bedziesz wiedzial ocb Standard smile

Wiadomość 20 z 29 (408 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem