Dot.: Dratf - SI sterował za mnie w meczu

autor: Padziotto
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dratf - SI sterował za mnie w meczu

★★ Novice

Włączam drafta pierwszy mecz i steruje za mnie SI po czym mnie wyłącza za brak aktywności. Załączam link z nagraniem ekranu https://youtu.be/ZkUPZV0ofo4

Wiadomość 1 z 5 (852 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dratf - SI sterował za mnie w meczu

Community Manager

Hej @Padziotto

 

Aby lepiej przyjrzeć się Twojemu problemowi potrzebowałbym następujące informacje: 

 

  • Kiedy rozgrywałeś ten Draft (data + przybliżona godzina)
  • Na jakiej platformie grasz

Jeśli grasz na PC: 

  • Z jakiego kontrolera korzystasz (Pad od Xbox etc.)
  • Prześlij nam plik DxDiag

 

Wiadomość 2 z 5 (821 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dratf - SI sterował za mnie w meczu

★★ Novice
  1. Drafta grałem dokładnie 26.04.2019, około północy. Godzina nagrania pliku to 00:08 i teraz nie wiem czy ta godzina którą podaje windows to godzina rozpoczęcia nagrywania czy godzina zakonczenia nagrywania, czyli jest możliwe ze grałem 25.04 chwile przed północą. Gram na PC, kontroler to pad od xboxa 360. Ogólnie nic się nie działo i nie dzieje dziwnego z kontrolerem, to było jednorazowe. Założyłem wątek bo straciłem monety które mam nadzieje odzyskam lub jakas inna rekompensata? bo problemu po mojej stronie nie widze. na nagraniu widac wszystko
Wiadomość 3 z 5 (808 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dratf - SI sterował za mnie w meczu

★★ Novice

Jakiś pomysł?

Wiadomość 4 z 5 (690 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dratf - SI sterował za mnie w meczu

★★ Novice

Taki jak zawsze kolego zostaniesz zignorowany i nikt Ci juz nie odpisze :D jak np mi takze nie ma chyba co liczyc na jakiekolwiek rekompensaty lepiej podkrecic drop tym co streamuja w paczkach a zwyklych graczy traktowac jak smitnik bo przeciez jak nie wydajesz pieniedzy po zakupie tej gry na fifa points to jestes dla Nich zwyklym fletem nie pozdrawiam tej bandy patalachow i jestem ciekaw za co oni wam placa bo zeby tu otrzymac odpowiedz to chyba tygodniami trzeba czekac 

Wiadomość 5 z 5 (680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA