Draft pc fifa 22

autor: gaucho16
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Draft pc fifa 22

★★★ Novice

Typowa fifa jest typowa. Odpaliłem pierwszego drafta, oczywiście trafiłem na bota. Jaki rezultat? Wywałiło mnie tuż po starcie meczu do głównego menu. Wynik 0:0 i draft przegramy. Czy Wy ogarniecie kiedyś temat botów w draftach!? Od kilku lat ciągle to samo...

Wiadomość 1 z 4 (454 wyświetleń)

Dot.: Draft pc fifa 22

★★★★★ Apprentice

jeszcze jak by to było trudne do wyłapania a wystarczy zagrać draft tak jest w co drugim meczu  nawet sie nie fatygują aby zbudować skład

Wiadomość 2 z 4 (421 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Draft pc fifa 22

★★★★★ Novice

Oni maja wy.ebane na PC. Boty są od fify 17 i nic z tym nie robią. Na szczescie mozna bylo kupic fife w abonamencie ea play pro za 60 zl na miesiąc i sie ładnie pożegnać z tym syfem.

Wiadomość 3 z 4 (403 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Draft pc fifa 22

★★★★★ Newbie

Dokładnie miałem ten sam problem. Draft zrobiony mecz jest i oczywiście chłop co ma zespół 50 zgrania od razu widać że bot wychodzi z gry i komunikat, że wynik meczu będzie analizowany i oczywiście draft zostaje zaliczony jako przegrany w poprzednich edycjach fify chociaż było można grać drafta dalej po wyjściu przez bota a w tej edycji to EA przeszło same siebie. Po prostu dramat. Ludzie tracą czas i coinsy na ten tryb a oni maja to po prostu w ....... Żeby jeszcze była szansa odzyskać coinsy za ich głupie błedy i nic nie robienie z tymi botami. Ale oni mają od kilku lat gdzieś graczy...

Wiadomość 4 z 4 (375 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA