Dot.: Fifa 23 zawiesza się po uruchomieniu

autor: Gibi-_-11318
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dot.: Fifa 23 zawiesza się po uruchomieniu

★★★ Newbie

@EA_Kuba @Cześć mam problem fifa zawiesza mi się na ekranie z logiem FIFA 23 i nie ruszy dalej freezuje się czytałem że jest jakiś sposób z ustawieniami osobistymi ale nie do końca wiem gdzie to jest jakby mógł pan powiedzieć gdzie to się znajduje byłbym wdzięczny

Wiadomość 1 z 4 (254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 23 zawiesza się po uruchomieniu

[ Edytowane ]
Community Manager
  • Jeśli gra zawiesza się na ekranie z logiem FIFA 23 i to jest Twoje pierwsze uruchomienie gry, to nie stworzyłeś jeszcze Ustawień osobistych, więc nie ma czego usuwać. Zgodnie z prośba @EA_Kuba  podeślij nam swój raport DxDiag - sprawdzimy dane techniczne komputera i ewentualne raporty błędów.

 

  • Jeśli natomiast gra wcześniej działała, możesz spróbować zresetować wszystkie ustawienia gry>  zmień nazwę folderu FIFA 23 na np. FIFA 23 Kopia, katalog ten znajduje się w C:\Users\...\Dokumenty\

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 23 Kopia" 

 

 

Daj znać jak  poszło. Pozdrawiam Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (167 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 23 zawiesza się po uruchomieniu

Community Manager

Hej @Gibi-_-11318 

 

Wydzieliłem Twój komentarz z innej dyskusji na forum. 

 

Prześlij nam proszę plik DxDiag - Twój problem może mieć związek z parametrami komputera. 

Wiadomość 2 z 4 (205 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 zawiesza się po uruchomieniu

[ Edytowane ]
Community Manager
  • Jeśli gra zawiesza się na ekranie z logiem FIFA 23 i to jest Twoje pierwsze uruchomienie gry, to nie stworzyłeś jeszcze Ustawień osobistych, więc nie ma czego usuwać. Zgodnie z prośba @EA_Kuba  podeślij nam swój raport DxDiag - sprawdzimy dane techniczne komputera i ewentualne raporty błędów.

 

  • Jeśli natomiast gra wcześniej działała, możesz spróbować zresetować wszystkie ustawienia gry>  zmień nazwę folderu FIFA 23 na np. FIFA 23 Kopia, katalog ten znajduje się w C:\Users\...\Dokumenty\

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 23 Kopia" 

 

 

Daj znać jak  poszło. Pozdrawiam Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 4 (168 wyświetleń)

Dot.: Fifa 23 zawiesza się po uruchomieniu

Community Manager

Hej @Gibi-_-11318 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Wiadomość 4 z 4 (108 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA