Dostęp do gier z utraconego konta

autor: Chris-FM-YT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dostęp do gier z utraconego konta

★★★★★ Newbie

Witajcie, zwracam się z pytaniem, które nurtowało mnie już od dłuższego czasu. Otóż dawno, dawno temu posiadałem konto Origin o nicku krysztof11d, na którym aktywowałem 3 gry - Simsy 3, Simcity (2013) oraz Burnout Paradise Ultimate Box. Po jakimś czasie jednak nie wiadomo dlaczego przestałem się móc na nie logować - Origin jakby zapomniał że ktoś o moim nicku kiedykolwiek istniał. Jednakże udało mi się założyć kolejne konto (z którego teraz piszę), na email którego użyłem wcześniej przy rejestracji na stronę thesims3,com, z której pobierałem wcześniej dodatki. Ku mojemu zdziwieniu, okazało się że moje nowo założone konto miało już w bibliotece owe Simsy 3 z dodatkami, ale Burnout i Simcity straciłem bezpowrotnie. Ale teraz do rzeczy - czy mogę jakoś odzyskać to Simcity i Burnouta (obie mam na płytach, ale simcity bez kodu nie działa w ogóle)? Czy moje pudełka są wystarczającym dowodem, aby dostać obie gry na moje obecne konto? (W obu pudełkach są kody, ale oczywiście już wykorzystane)

Wiadomość 1 z 2 (167 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dostęp do gier z utraconego konta

[ Edytowane ]

@Chris-FM-YT

 

Witam 

 

W tym przy­padku konieczny będzie kon­takt z EA. Przy­go­tuj kody do obu gier, pod­czas kon­taktu z doradcą będą potrzebne. Doradcy, za pomocą kodu namie­rzą Twoje konto na któ­rym masz obie wspo­mniane gry i pomogą przy­wró­cić do niego dostęp.

 

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

 

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (211 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dostęp do gier z utraconego konta

[ Edytowane ]

@Chris-FM-YT

 

Witam 

 

W tym przy­padku konieczny będzie kon­takt z EA. Przy­go­tuj kody do obu gier, pod­czas kon­taktu z doradcą będą potrzebne. Doradcy, za pomocą kodu namie­rzą Twoje konto na któ­rym masz obie wspo­mniane gry i pomogą przy­wró­cić do niego dostęp.

 

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

 

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (212 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem