Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

autor: NaiteI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam,

Trzy dni temu dostałe informacje o zawieszeniu konta z powodu "farmienia coinsów". Nic takiego nie miało miejsca, dwa dni grałem division rivals i kilka meczy w squad battels. Nie mam pojęcia skąd ten ban, nie robiłem żadnych podejrzanych transkacji na rynku po za kupowaniem zawodników do składu. Nagle przychodzi ban i kompletnie 0 odpowiedzi od EA, minęły już 72 godziny w których mieli odpowiedzieć, co mam teraz zrobić? Na pewno nie zostawie tak tej sprawy bo losowo zabierają komuś grę i nawet tego nie tłumaczą? Śmieszne. (na koncie było max. 25k coinsów)

Wiadomość 1 z 18 (703 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

@Preedi97

 

Witaj

 

Próbowałeś kontaktować się za pomocą TEJ strony z działem Terms of Service ? Jeśli nie to skontaktuj się

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 18 (679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

★★★★ Novice

Oczywiście, że tak. Zacząłem od stworzenia nowej sprawy z zablokowanym kontem, mieli odpowiedzieć w 72h. 

Wiadomość 3 z 18 (668 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

@Preedi97

 

Cóż pozostaje tylko czekać na odpowiedź. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 18 (654 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

stworzylem taki temat juz 2 dni przed premiera, to samo , ban na 7 dni , za farmienie coinsow, nic zlego nie zrobilem

dzisiaj mija 8 dzien ban dalej aktywny

powoli trace cierpliwosc , dzisiaj rano zrobilem nowa sprawe, dalej nic

ty przynajmniej pograles kilka dni , ja wydalem pieniadze w bloto bo mam edycje ultimate w ktora pogralem 10 h a od 28.09 mam bana za farmienie coinsow

dodam ze gralem sezon jednego gracza ....  

edit:

niewiem czy to dalej ban ale komunikat podczas logowania do fut jestjak na zalaczniku

Wiadomość 5 z 18 (643 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

★★★★ Guide

Ja z doświadczenia radziłbym wam dzwonić do supportu. Na tematy oni mają często problem odpowiedzieć a w rozmowie telefonicznej wiele rzeczy udaje się wyjaśnić błyskawicznie.

Wiadomość 6 z 18 (634 wyświetleń)

Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

@NaiteI

 

Pomoc techniczna EA nic niestety tu nie pomoże,  tylko dział do tego typu spraw jak powyżej .

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 18 (628 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

 

Ma ktoś do nich aktywny numer? Jeżeli dalej nie uzyskam jakieś odpowiedzi to pozostaje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Już nawet nie chodzi o jakąś głupią grę, tylko sam fakt zabrani komuś czegoś od tak, bez żadnego powodu i dalszych informacji. 

Swoją drogą, czy na tym forum nie ma żadnych ludzi powiązanych z EA? Bo temat już leży jeden dzień, a nikt po za graczami się nie odezwał

 

edit. numer znalazłem, będę dzownił w poniedziałek o 12. 

Wiadomość 8 z 18 (616 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Wczoraj pol h na sluchawce niby ban mi sie skończył ale teraz nie moge wejsc do fut... zadnego rozwiazania sprawy. 400 zl wyrzucone do kosza , pograne 5 godzin dwa dni przed premiera, ban z * i teraz zero odzewu. Wydawalo mi sie do tej pory ze ludzie ktorzy maja takie problemy nie mówią do konca prawdy ale teraz spotkalo to mnie i juz wiem ze maja w EA mowiac grzecznie wielki bałagan a graczy głęboko...... 

Orientuje sie ktos czy live chat dzisiaj na jakims kontynencie moze dzialac? Albo infolinia

Wiadomość 9 z 18 (594 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostałem losowego bana na PC, EA nie odpisuje.

★★★★ Novice

Livechat i callcenter działa na USA, jednak w przypadku zakładanie "sprawy" i wyborze Ban/zawieszenie nie będziesz miał chatu, musisz wybrać jakiś inny błąd i tam szukać opcji chatu. Jeżeli nie odblokują Ci UT i mi z resztą też to odezwę się na pw bo to nie może tak być, że ea bezkarnie O K R A D A losowych graczy. 

Wiadomość 10 z 18 (587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA