Dostałem bana (ktoś włamał mi się na konto)

autor: FazZzax
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dostałem bana (ktoś włamał mi się na konto)

★★★ Newbie

Dostałem bana. Po około 2 tygodniach nawet nie włączania origina odpalam gre i wyskakuje mi *apex3.jpg*.

Już raz próbowałem uzyskać pomoc na tym... forum. Ktoś mi odpisał, podał linka do strony EA, gdzie mogę uzyskać pomoc. Na stronie, na której miałem uzyskać pomoc nie znalazłem nic poza linkiem do tego forum... super pomoc.( https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Dostalem-bana-za-nic/m-p/10124261#M17421 )
EA_Kuba zaznaczył to pytanie, temat jako rozwiązany... (wiadomo na maila nikt mi nie odpowiedział, unbana nie dostałem)

Nie wiem, może opiszę to jaśniej:
Jak już wspomniałem po około 2 tygodniach nie aktywności zarówno w grze jak i w originie wchodzę do gry i co widzę... *apex.jpg* *apex2.jpg* i *apex3.jpg*

Ktoś włamał mi się na konto, nabił mi poziom, kupił postać i podejrzewam, że używał programów stron trzecich.

Wiadomość 1 z 2 (330 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dostałem bana (ktoś włamał mi się na konto)

Community Manager

Hej @FazZzax 

 

Jeśli podejrzewasz, że ktoś dostał się na Twoje konto, to najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie. Poprzez forum nie mam możliwości pomocy w zabezpieczeniu Twojego konta i sprawdzenia go pod kątem ingerencji osób trzecich.

 

Jeśli chcesz odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto EA - tutaj znajdziesz informacje na temat tego w jaki sposób to zrobić. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (303 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dostałem bana (ktoś włamał mi się na konto)

Community Manager

Hej @FazZzax 

 

Jeśli podejrzewasz, że ktoś dostał się na Twoje konto, to najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie. Poprzez forum nie mam możliwości pomocy w zabezpieczeniu Twojego konta i sprawdzenia go pod kątem ingerencji osób trzecich.

 

Jeśli chcesz odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto EA - tutaj znajdziesz informacje na temat tego w jaki sposób to zrobić. 

Wiadomość 2 z 2 (304 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem