Dostałem bana bez powodu

autor: MrAWPEK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dostałem bana bez powodu

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Chciałem dzisiaj zagrać w Apex Legends po całkiem długim czasie. Wszystko śmiga, włączam sobie grę, jestem załadowany, a tu nagle komunikat  że dostałem bana. Poszedłem więc potem sprawdzić historię moich blokad, ale nic tam nie było.  Wątpię że ktoś włamał się na moje konto, gdyż nikt nie wysłał mi maila (albo do mnie nie dotarł) że któs wszedł na moje konto z innego komputera.

 

Edit: Dostałem wczoraj maila, że naruszyłem zasady Apex Legends. Nie miałem apexa zainstalowanego conajmniej przez miesiąc.

Wiadomość 1 z 3 (695 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dostałem bana bez powodu

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Skontaktuj się z supportem. Miałam to samo i dzwoniłam na infolinie. Ban został zdjęty po kilku dniach

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (688 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dostałem bana bez powodu

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Skontaktuj się z supportem. Miałam to samo i dzwoniłam na infolinie. Ban został zdjęty po kilku dniach

Wiadomość 2 z 3 (689 wyświetleń)

Dot.: Dostałem bana bez powodu

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @Munii4 jako rozwiązanie. 

 

Jedynym sposobem na odwołanie się od blokad nałożonych na konto jest kontakt z nami.

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 3 z 3 (581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem