Dot.: Dodatek Cztery pory roku

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dodatek Cztery pory roku

★★★ Newbie

Mam problem z dodatkiem cztery pory roku. Dzisiaj resetowałam komputer i zacząłam pobierać The Sims 4. Dodatki Psy i koty oraz miejskie życie  Mam normalnie, jednak Cztery pory roku nie - jest  napisane "Już posiadane" i nie mam dodatku podczas gry. Co powinnam  zrobić w tym przypadku?

Wiadomość 1 z 4 (480 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dodatek Cztery pory roku

★★★ Newbie

Udało się. Wystarczyło usunąć origina i jeszcze raz pobrać. Dodatkowo wyłączyłam i włączyłam komputer, chociaż nie wiem czy miało to wpływ na sytuację.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (338 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dodatek Cztery pory roku

[ Edytowane ]

Witaj @MarrWitch 

 

Zapoznaj się z tym tematem i spróbuj kroków, które zostały podane  w nim jako rozwiązanie.

 

Ponadto, jeżeli posiadasz w grze mody to któryś z nich może być nieaktualny. W takiej sytuacji wyjmij z folderu gry znajdującej się w Moich Dokumentach następujące pliki/foldery:

1. Folder Mods - nie wkładaj go na razie z powrotem do gry

2. Plik localthumbcache.package - usuń całkiem - po włączeniu gra odtworzy go na nowo.

 

Następnie napraw grę na Origin i włącz ją sprawdzając, czy po wykonaniu wszystkich czynności (włącznie z podanym wyżej tematem) znajdziesz w grze wszystkie dodatki.

 

Daj znać , jak poszło.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 4 (472 wyświetleń)

Dot.: Dodatek Cztery pory roku

Community Manager

Hej @MarrWitch 

 

Udało Ci się rozwiązać problem?

Wiadomość 3 z 4 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek Cztery pory roku

★★★ Newbie

Udało się. Wystarczyło usunąć origina i jeszcze raz pobrać. Dodatkowo wyłączyłam i włączyłam komputer, chociaż nie wiem czy miało to wpływ na sytuację.

Wiadomość 4 z 4 (339 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem