Czy ten jakże świetny system rozgrywania meczy ulegnie poprawie?

autor: DarkkFire1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Czy ten jakże świetny system rozgrywania meczy ulegnie poprawie?

★★★★ Novice

Czy EA ma zamiar w ogóle coś zmienić odnośnie tego śmiesznego systemu przy rozgrywaniu meczy? 

Rozumiem jeszcze to, że jak zminimalizuje się grę to wywali mecz. Ale dlaczego po skończonym meczu nie mając żadnego problemu z połączeniem internetowym kręci się to kółko wczytywania wyniku, a potem komunikat w stylu "nie mogliśmy przetworzyć żądania" i wywala mnie z FUTa. Po czym wchodzę, a tu komunikat, że "niestety ale wygląda na to, że ODŁĄCZYŁEŚ się od swojego ostatniego meczu".

Pytam się jak? Dobra spoko niech wywala, ale dlaczego przez takie problemy ze strony serwerów EA potem mecz zalicza mi jako porażkę na mistrzostwach, skoro mecz był wygrany? 

Czemu ta gra jest tak słabo napisana, że nie potrafi rozróżnić odłączenia przy użyciu ALT-TAB (skoro w tej grze nie można minimalizować w trakcie, ok nie mam z tym problemu) od utraty połączenia z serwerami nie z winy gracza i to jeszcze PO SKOŃCZONYM meczu. 

Czyli wtedy gościowi, który ze mną przegrał zaliczyło mecz jako porażkę czy jemu wyskoczył komunikat, że przeciwnik się odłączył? Jeśli wyskoczyło to drugie to już w ogóle zabawne, bo gościu nie stracił jednego meczu i może zagrać ponownie, a ja mam w nagrodę porażkę za wygrany mecz.

 

PS. Ciekawe ile czasu ten post się utrzyma w niezmienionej formie, albo czy w ogóle.

Wiadomość 1 z 3 (491 wyświetleń)

Dot.: Czy ten jakże świetny system rozgrywania meczy ulegnie poprawie?

★★ Novice

Jedyne co zostanie poprawione to wydawanie nowych kart które będą jeszczejeszcze częściej i jeszcze więcej będzie trzeba wydawać na nie pieniążków żeby ściągać hajs z gracza. Po co naprawiać servery albo optymalizować grę jak hajs się zgadza. 

Wiadomość 2 z 3 (475 wyświetleń)

Dot.: Czy ten jakże świetny system rozgrywania meczy ulegnie poprawie?

★ Apprentice
u mnie to samo. ta gra to w ogóle jakaś kpina, po tych ostatnich aktualizacjach to jest dno i 100 metrów mułu. prowadząc 4;0 rzeciwnik mi strzela 6 bramek w ostatnich 10 minutach meczowych. co to kuuuuurwa w ogole jest. to aż nie mozliwe. dziadostwo i złodziejstwo w biały dzień. punkty naliczane za division rivals to paranoja. przykład. przy przegranym meczu 4:2 zabieraja 35 punktów a przy wygranej 4:2 dają 28 punktów. co to za sprawiedliwość? ścierwo * i tyle ta gra.
Wiadomość 3 z 3 (408 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA