Czy komputer da radę?

autor: MariannaXYZ
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy komputer da radę?

★★ Novice

Hej! 
Gram w the sims 4 już jakiś czas i planuję zakup dodatku Psy i koty, jednak nie wiem czy gra będzie działać. Mam komputer, który ma 4 GB pamięci RAM i nie wiem czy wszystko razem da radę, warto też wspomnieć, że posiadam jeden zestaw i żadnych modów. Reszta sprzętu spełnia wymagania.
Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 7 (404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy komputer da radę?

Aktualizacja "Psy i Koty" sprawiła, że gra przeszła na system 64-Bit, obecnie na grę potrzeba też  8 GB pamięci RAM.

Sprawdź, czy twój komputer posiada ten system i jeżeli masz miejsce w komputerze to dokup przynajmniej 4 GB RAM.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (362 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy komputer da radę?

Witaj

 

Każdy  dodatek zawsze podnosi obciążenie  komputera Standard smile dołożenia 4 gb nie zaszkodzi. Jak pozostałe  wymagania są  ok to powinno wszystko ok działać.

Wiadomość 2 z 7 (390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy komputer da radę?

★★ Novice

Czyli jest szansa, że komputer da radę?

Wiadomość 3 z 7 (385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy komputer da radę?

Hero (Retired)
@MariannaXYZ
O ile masz karte graficzną NVIDIA GeForce 6600 lub lepszą, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepszą powinno być OK.
Jesli jednak masz dużo programów chodzących w tle,które są nieraz pamięciożerne, to pamieci RAM moze byc trochę za mało. W takiej sytuacji zamknij je - nawet łacznie ze Skypem, przed włączeniem gry.
Wiadomość 4 z 7 (376 wyświetleń)

Dot.: Czy komputer da radę?

[ Edytowane ]
★★ Novice

Mam inną kartę graficzną ale gra działa...
Nie wiem tylko czy komputer da sobie radę z dodatkowym obciążeniem w postaci nowego dodatku

Wiadomość 5 z 7 (372 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy komputer da radę?

Aktualizacja "Psy i Koty" sprawiła, że gra przeszła na system 64-Bit, obecnie na grę potrzeba też  8 GB pamięci RAM.

Sprawdź, czy twój komputer posiada ten system i jeżeli masz miejsce w komputerze to dokup przynajmniej 4 GB RAM.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 7 (363 wyświetleń)

Dot.: Czy komputer da radę?

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

Gra będzie działac na Intela zintegrowanej słabszej karcie dopóki nie zainstalujesz tego dodatku. Ten dodatek podkrecił wymagania dla kart graficznych, W zasadzie naczesciej własnie zgłaszanym problemem jest problem , ze gra ktora dotad działała na danym sprzecie nagle przestala sie włączac po zainstalowaniu tego dodatku. Powodem  - o ile w gre nie wchodzily nieaktualne mody - zawsze była za słaba karta graficzna. Więc jesli masz dostatecznie dobrą kartę , wystarczajacą ilosc miejsca na dysku to gra bedzie dzialać.

Wiadomość 7 z 7 (361 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem