Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

autor: Mr_Marcheweczka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

★ Novice

Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami? Wtedy kiedy one były dostępne nie miałem możliwości ich pobrać. Bardzo Proszę.

Wiadomość 1 z 6 (723 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

Community Manager (retired)

Cześć @Mr_Marcheweczka

 

Obawiam się, że promocja na darmową grę The Sims 2 wraz ze wszystkimi dodatkami, do której nawiązujesz, miała miejsce prawie 3 lata temu Frown

 

Aby odebrać grę należało zalogować się na swoje konto Origin i wpisać specjalny kod promocyjny - niestety nie jest on już aktywny i nie posiadamy darmowych kodów do The Sims 2, które moglibyśmy rozdać.

 

Wiem, że fajnie byłoby pograć w klasyczną i nostalgiczną drugą odsłonę serii, ale wierz mi, że The Sims 3 oraz The Sims 4 mogą przynieść tyle samo zabawy :eahigh_file:

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (773 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

Community Manager (retired)

Cześć @Mr_Marcheweczka

 

Obawiam się, że promocja na darmową grę The Sims 2 wraz ze wszystkimi dodatkami, do której nawiązujesz, miała miejsce prawie 3 lata temu Frown

 

Aby odebrać grę należało zalogować się na swoje konto Origin i wpisać specjalny kod promocyjny - niestety nie jest on już aktywny i nie posiadamy darmowych kodów do The Sims 2, które moglibyśmy rozdać.

 

Wiem, że fajnie byłoby pograć w klasyczną i nostalgiczną drugą odsłonę serii, ale wierz mi, że The Sims 3 oraz The Sims 4 mogą przynieść tyle samo zabawy :eahigh_file:

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 6 (774 wyświetleń)

Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

★ Novice

Szkoda Frown 

 

Wiadomość 3 z 6 (708 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

★★★ Pro

Nie smutaj! Zawsze możesz pograć w wersję próbną gry The Sims 4 trwającą 48 godzin (od momentu pierwszego uruchomienia). To świetny wybór na weekend.   Jeżeli Ci się spodoba to już wiesz co chciałbyś dostać na urodziny hehe 

Wiadomość 4 z 6 (702 wyświetleń)

Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

★ Novice

Na The Sims 4 komputerek za słaby, niestety :/

 

Wiadomość 5 z 6 (695 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy jest szansa na otrzymanie The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami?

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Musisz uzbroić się w cierpliwość. Ja też przez wiele lat grałem na starym sprzęcie i jedynymi grami w jakie grałem były Mass Effect i Wiedźmin. Tylko, że w tym przypadku nie mogłem lepiej trafić hehe Trzymam kciuki. Komputer w dzisiejszych czasach to nie jest wydatek całej pensji. 

 

Obejrzyj sobie w wolnej chwili ten materiał: https://www.youtube.com/watch?v=-dq-WcqSLGo

 

Pozdrawiam,Sebastian

Wiadomość 6 z 6 (692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem