Dot.: Czy da się skontaktować z biurem pomocy poprzez wiadomość email?

autor: xgamesworld
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy da się skontaktować z biurem pomocy poprzez wiadomość email?

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Mam problem. Jak byłam mała zakładałam sobie wiele kont e-mail ze świadomością, żę każde z nich będzie ostatnie. Ale się myliłam. Przy tworzeniu innego konta EA użyłam adresu e-mail którego oczywiście nie pamiętam przez to mogę się jedynie zalogować do aplikacji Origin, a nie na stronę. Jestem zbyt wstydliwa żeby zadzwonić do nich po pomoc (wiem, to głupie), ale czy jest sposób żeby mogli mi pomóc drogą mailową?

Wiadomość 1 z 4 (8 880 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy da się skontaktować z biurem pomocy poprzez wiadomość email?

[ Edytowane ]
★ Guide

Hej Standard smile

 

Wiem co czujesz, dla mnie też stanowi nie lada wyzwanie kontakt telefoniczny. Na swoim przykładzie mogę Ci doradzić, że nie ma co się bać. Miałam podobny problem zapomniałam danych do logowania i nie mogłam grać w moje ukochane Simsy. Zadzwoniłam do działu pomocy technicznej EA i przemiła Pani pomogła mi wszystko odzyskać. Niestety w przypadku kiedy sprawa dotyczy konta EA konieczny jest bezpośredni kontakt w celu weryfikacji własność. Serio nie czekaj tylko napisz. Poniżej podaje ci dane kontaktowe. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Powodzenia :D !

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (8 919 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy da się skontaktować z biurem pomocy poprzez wiadomość email?

[ Edytowane ]
★ Guide

Hej Standard smile

 

Wiem co czujesz, dla mnie też stanowi nie lada wyzwanie kontakt telefoniczny. Na swoim przykładzie mogę Ci doradzić, że nie ma co się bać. Miałam podobny problem zapomniałam danych do logowania i nie mogłam grać w moje ukochane Simsy. Zadzwoniłam do działu pomocy technicznej EA i przemiła Pani pomogła mi wszystko odzyskać. Niestety w przypadku kiedy sprawa dotyczy konta EA konieczny jest bezpośredni kontakt w celu weryfikacji własność. Serio nie czekaj tylko napisz. Poniżej podaje ci dane kontaktowe. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Powodzenia :D !

Wiadomość 2 z 4 (8 920 wyświetleń)

Dot.: Czy da się skontaktować z biurem pomocy poprzez wiadomość email?

★★ Novice

Czy może ktoś mi podać email do Ea

Wiadomość 3 z 4 (8 056 wyświetleń)

Dot.: Czy da się skontaktować z biurem pomocy poprzez wiadomość email?

★★ Novice

Jedyna możliwość napisania do nich maila to napisanie do nich przez stronę https://help.ea.com/pl

 

Musisz się zalogować na tej stronie i tam będziesz mógł napisać do nich sprawę (inaczej się nie da)

Wiadomość 4 z 4 (7 814 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem