Dot.: Czat amerykański nie działa.

autor: Baeshall
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czat amerykański nie działa.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam.

Od wczoraj nie mogę (a raczej nie mam odpowiedniego przycisku) skontaktować się z jednym z konsultantów za pomocą czatu amerykańskiego. Zmiany przeglądarki nie pomagają. O co może chodzić? Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 7 (386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czat amerykański nie działa.

Hmmm jeśli zależy Ci na kontakcie z doradcą EA wyłącznie przez Live Chat, mogę jeszcze zaproponować dwie opcje.

  1. Założenie nowego konta na krótki czas i próba kontaktu będąc zalogowaną właśnie na tym koncie.
  2. Instalacja świeżej przeglądarki nie instalując żadnych dodatków typu Adblock i próba kontaktu przez nią.

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (379 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czat amerykański nie działa.

Hej,

Na samym początku musisz wiedzieć, że nie każdy rodzaj problemu ma możliwość być rozwiązanym przez Live Chat. Niektóre z tematów po prostu tego nie oferują.

Co do samego problemu to spróbuj jeszcze wyczyścić pamięć podręczną swojej przeglądarki. Jeśli mimo tego wszystko pozostanie tak samo spróbuj jeszcze przejść do strony EA HELP nie będąc zalogowanym.

Po wybraniu odpowiedniej gry i tematu, naciśnij "Uzyskaj pomoc od doradcy bez logowania na konto"

Bez tytułu.png

Wiadomość 2 z 7 (375 wyświetleń)

Dot.: Czat amerykański nie działa.

★★ Novice

A czy jest możliwe iż jest jakiś limit na wiadomości?

Wiadomość 3 z 7 (361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czat amerykański nie działa.

Nie, z pewnością nie ma żadnych limitów. Czy próba kontaktu nie będą zalogowanym podziałała?

Wiadomość 4 z 7 (349 wyświetleń)

Dot.: Czat amerykański nie działa.

★★ Novice

Niestety nie. Dodam, że wczoraj rozmawiałam z koleżanką i poprosiłam ją o sprawdzenie czy ona posiada przycisk czatu. Wysłała mi skrina, na którym potwierdziła że go ma.

Wiadomość 5 z 7 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czat amerykański nie działa.

Hmmm jeśli zależy Ci na kontakcie z doradcą EA wyłącznie przez Live Chat, mogę jeszcze zaproponować dwie opcje.

  1. Założenie nowego konta na krótki czas i próba kontaktu będąc zalogowaną właśnie na tym koncie.
  2. Instalacja świeżej przeglądarki nie instalując żadnych dodatków typu Adblock i próba kontaktu przez nią.
Wiadomość 6 z 7 (380 wyświetleń)

Dot.: Czat amerykański nie działa.

★★ Novice

Dziękuję za podane rady i propozycje. Chyba w takim razie założę nowe konto i spróbuję się z nimi skontaktować. A jak się i tak nie uda to może odczekam kilka dni, być może opcja czatu zostanie mi przywrócona 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Wiadomość 7 z 7 (319 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem