Czarny ekran

autor: Szymonecznik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czarny ekran

★★★ Novice

Witam,

Odkąd posiadam grę Plants vs Zombies Battle for Neighborville ciągle mam z uruchamianiem gry. (Trzeba zaznaczyć też że nie wiem od czego to zależy ale czasami gra się normalnie uruchamia.)

Kiedy próbuję uruchomić grę i Easy AntiCheat się załaduje pojawia się czarne okienko i dalej już tak można czekać cały dzień i gra się nie załaduje.

Kolejnym problemem jest to że gdy gram grę multiplayer czasami gdy serwer jest prawie pełny lub pełny gra zacina się i robi się nieznośna.

Wydaje mi się że problem z zacinaniem się gry nie jest z winy komputera tylko serwerów.

Przesyłam Dxdiag na dole.

Wiadomość 1 z 2 (505 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czarny ekran

Community Manager

Hej @Szymonecznik,

 

Nie zakładaj proszę na forum kilku wątków poruszających ten sam problem różnych częściach forum. Tę dyskusję zamknę, a rozwiązywanie Twojego problemu będziemy kontynuować tutaj. Dzięki Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (485 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czarny ekran

Community Manager

Hej @Szymonecznik,

 

Nie zakładaj proszę na forum kilku wątków poruszających ten sam problem różnych częściach forum. Tę dyskusję zamknę, a rozwiązywanie Twojego problemu będziemy kontynuować tutaj. Dzięki Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (486 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem