[#] Czarny ekran/zawieszenie przy wyjściu lub wczytywaniu mapy - rozwiązano

autor: piotrcasoni
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

★★★★★ Newbie

mam dokładnie to samo, tak jakby był problem z zapisaniem danych z gry, gra próbuje się zapisać, ale nie może i dlatego kółko się kręci w nieskończoność. Przy przejściu do następnej gry nie pokazuję się buton "dalej" i to jest zwiastun, że się zawiesi. to się dzieje od ostatniej aktualizacji. Nigdy wcześniej tego nie miałem.

Wiadomość 21 z 33 (683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Informacja

 

Studio obecnie testuje na serwerze CTE następną aktualizację (lipiec) klienta gry, która pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Razem z balansem/zmianami do map operacji, ma być też zaimplementowany fix na zawieszanie się gry przy przejściu do następnej rundy operacji itp. 

 

Prosimy o cierpliwość i w miarę spróbowanie już wcześniej wymienionych obejść w tym wątku. 

Wiadomość 22 z 33 (643 wyświetleń)

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

★★ Guide

I TAK POWINNA WYGLĄDAĆ PROFESJONALNA INFORMACJA

Wiadomość 23 z 33 (605 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

Champion (Retired)

Kolego @kot19732 może i masz 500h w BF1 ale dalej krzyczysz,ja mam blisko 1700h i jakoś ze spokojem podchodzę do tematu a można powiedzieć że mógłbym mieć trzy razy większą frustrację niż Ty.

Wiadomość 24 z 33 (595 wyświetleń)

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

★★ Guide

Nie jestem twoim kolegom Rydzu2015 to raz, dwa nie wiem gdzie widzisz KRZYCZENIE,trzy podziękowałem za rzetelną informację a tak w nawiasie to dlaczego mam nie naświetlać tematu tak ci to bardzo przeszkadza?poza tym mam 836 godzin w grze i miałbym więcej gdyby wszystko było ok

Wiadomość 25 z 33 (581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

Champion (Retired)

Pisanie z caps loock jest uznawane za krzyk ale jak widać nie zapoznałeś się z regulaminem forum a swoje zadowolenie możesz wyrazić emotką Wink

 

Wiadomość 26 z 33 (560 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

★★ Guide
ok
Wiadomość 27 z 33 (556 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

★★ Guide
Standard smile
Wiadomość 28 z 33 (555 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

★★ Guide

czy u kogoś się coś poprawiło w temacie bo ja na razie żadnej poprawy nie zauważyłem dajcie znać

Wiadomość 29 z 33 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra zawiesza się przy przejściu do następnej rundy

★★★ Newbie

Witam.

 

Mam podobny problem, tylko że na konsoli ps4. Po zakończeniu rundy i wczytywaniu następnej mapy wyskakuje mi czarny ekran i wczytywanie bez końca mimo iż gracze z którymi tworzę imprezę już dawno grają.... Wszystkie powyższe kroki nie pomogły. Dodam że problem nie pojawia się cały czas tylko sporadycznie ale jednak jest to trochę irytujące jak muszę wychodzić z gry i dołączać do moich znajomych gdzie już 1/4 rozgrywki za nami. Ja problem mam od dokładnie 12 lipca.

Wiadomość 30 z 33 (472 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem