Czarny ekran podczas włączania gry

autor: shirix55
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Czarny ekran podczas włączania gry

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. Posiadam pewien problem którego nie mogę się pozbyć. Gdy włączam grę z origina przez chwilę wszystko działa, gra się wczytuje, z napisem w lewym dolnym rogu easy anti-cheat. Lecz po tym oknie, gdy się ono załaduje na moim komputerze pojawia się czarny ekran, który po chwili się wyłącza, a ja wracam do stanu pierwotnego czyli moment w którym klikam przycisk graj. Proszę o pomoc. 

Wiadomość 1 z 3 (997 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czarny ekran podczas włączania gry

★ Apprentice

Hej!

Miałem podobny problem, ale dałem sobie radę i gra działa. Polecam wejść w link https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-Rozwiazanie-problemow-Przeczytaj-zanim-zadasz-pyt... i znaleźć punkt 1. Gra się nie włącza. Następnie przetestuj różne rozwiązania. Mi pomogło to pierwsze - czysty rozruch, ale na Twoim urządzeniu problem może być inny. 

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem. Jeśli tak - nie zapomnij przyznać XP i kliknąć "Zaakceptuj jako rozwiązanie"  Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (971 wyświetleń)

Dot.: Czarny ekran podczas włączania gry

Community Manager

Hej @shirix55 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (941 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem