Czarny ekran na drugim meczu

autor: Koczkodan358
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czarny ekran na drugim meczu

★★★ Newbie

Mam Asusa R510LC, I5 - 4200U, 8GB RAM, GT720M. Zainstalowałem Fife 18, zdjąłem detale i w trybie "szybki mecz" działa. Mogę grać ile chce. Natomiast jak włączam tryb kariery, zarówno menedżera jak i zawodnika, mogę zagrać tylko jeden mecz. Podczas uruchamiania się drugiego meczu, w czasie "treningu" ekran robi się czarny, a z paska narzędzi wyskakuje chmurka z informacją, o tym że sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność. Instalowałem już kilka starszych wersji sterowników i dzieje się to samo. "Szybki mecz" działa idealnie, kariera się wysypuje na drugim meczu.

Wiadomość 1 z 3 (225 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czarny ekran na drugim meczu

@Koczkodan358

 

Witaj

 

Twój sprzęt jest poniżej minimalnych wymagań, i dlatego są te problemy, ciężko jest coś w tym przypadku poradzić.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (217 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czarny ekran na drugim meczu

@Koczkodan358

 

Witaj

 

Twój sprzęt jest poniżej minimalnych wymagań, i dlatego są te problemy, ciężko jest coś w tym przypadku poradzić.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (218 wyświetleń)

Dot.: Czarny ekran na drugim meczu

★★★ Newbie

Tak czułem ale miałem nadzieję, że może jednak coś się uda. Dzięki za odpowiedź.

Wiadomość 3 z 3 (212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA