Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

autor: This_Kroquet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

★ Guide
@This_Kroquet świetnie jest! żadnych skoków internetu generalnie było wszystko git dopóki nie zostałem liderem zabójst 6 fragów 4 drużyny do końca i nagle zaczyna mną rzucać po kątach budynku w kótrym się znajduje. Tak o! Po prostu! W efekcie zostaję zabity przez następny skład
Wiadomość 11 z 31 (878 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

[ Edytowane ]
★ Guide

@This_KroquetHejcia ja tylko chciałem powiedzieć że granie w weekend to jeden wielki dramat w szczególności w niedziele. GRy rankingowe to istny koszmar niby wszystko działa ale w momencie w którym chcesz wykonać ruch nagle mam 60 straconych pakietów i 800ms
do tego cała gra jest w slowmotion...
gry normalne jak zwykle czysta loteria 50/50 działa albo nie

Wiadomość 12 z 31 (854 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

★ Guide
@This_Kroquet @This_Kroquet Kolejna aktualizacja to kolejne błędy. Poprawiliście 5 a pojawiło się 50. Chociażby błąd z dźwiękiem jak by właśnie przeszyła cię strefa który de facto nie pojawia się tylko na grach normalnych z eventem z dodatkowymi "obszarami" ale również w grach rankingowych może i w mniejszym natężeniu ale nadal jest on irytujący i dezorientujący. Powiem więcej mój kolega grający dzisiaj wraith użył q i nie uwierzycie ale jego umiejętność zostałą anulowana przy wspinaniu po ścianie...
"Grający Wraith nie mogą już anulować zdolności „Przez otchłań”, skacząc na ścianę" ała kurde rzeczywiście całe szczęscie
"Crypto nie może już teleportować się do replikatora" To są poprawki których potrzebujemy a nie jakaś banda ludzi która nie może grać od miesiąca.
Czy "zespół" w ogóle sprawdza co wypuszcza bo ja mam czasem wrażenie jak bym zamiast kolejnej aktualizacji ściągał cyberpunka 2077 z myślą "dobrze że gra jest skończona i nie będzie sprawiać żadnych problemów"
Wiadomość 13 z 31 (773 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

★★★★ Guide
@This_Kroquet Jaką masz kartę graficzną,ram, procesor i internet? Z ciekawości pytam, bo ja tam takich przeżyć nie mam tyle co ty.

A poza tym to pisujesz też na anglojęzycznym forum?
Wiadomość 14 z 31 (766 wyświetleń)

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

★ Guide
@NolanGraysonnn To że nie masz takich przeżyć nie znaczy że nie miały miejsca.
Mam blisko 6k gier i nie wymyślam tego.
i5 9gen
1660ti 6gb
12gb ram
i średnio 10mb/s bo ostatnio znowu przeprowadziłem się na wieś
Wiadomość 15 z 31 (734 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

★★★★ Guide
@This_Kroquet Nie twierdzę, że wymyślasz 😂
Zastanawiało mnie tylko czemu mnie to tak często nie spotyka. Ale widzę, że moje szczęście się skończyło, bo po ostatnim updatcie mam ciągle wkurząjące błędy.
Ostatnio minimapy nie było a dzisiaj jak celowałem ze snajperki to mi się ciągle granaty włączały...
Wiadomość 16 z 31 (725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

[ Edytowane ]
★ Guide

@This_KroquetPora odświeżyć temat bo historia znów zatacza koło.
Poza typowymi zjawiskami dla apex legends jak przycinanie gry pomimo braku spadku fps czy skoku internetu,nie działających dobrze tekstur czy problemów z dźwiękiem których naprawy się pewnie nigdy nie doczekamy. Znów poraca problem serwerów który w odróżnieniu do innych przykładowych podanych wyżej  rozwala całą radość z grania jaka pozostała i zwyczajnie uniemożliwia granie. Obiło mi się o uszy że EA na grach usługach czyli również apex w sumie to w głownej mierze na,apex zarobiło 4mld dolarów. Jestem ciekaw czy ajaka kolwiek kwota zostanie przeznaczona na ogarnięci tych serwerów ale nie mam na myśli dokupienia worka ziemniaków tylko serio ogarnięcia tego. Teraz mogę wyjaśnić skąd wzięła się moja frustracja.
Zaczynam mecz rankingowy bo na normalach jak zwykle system dobierania nie zawodzi i moja drużyna to ludzie max lvl100. Lądujemy revenant od początku meczu stoi w jednmym miejscu po prostu,nie znamy powodu dla którego jest afk. Ide po loot nagle gra się zawiesza wyskakuje błąd serwera screen załączam poniżej. Dobra git udaje mi się połączyć z powrotem. mój octane poleciał gdzieś sam po czym klasycznie zginął więc poszedłem po jego baner. Idę go odrodzić i nagle zaóważam dwóch wrogów po  lewej. JEB! Znowu można zobaczyć screen kóry załączyłęm jako obraz który zobaczyłem. JEST UDAŁO SIĘ WRÓCIĆ! Wrogowe najwyraźniej jeszcze nie więc nie ma co marnować okazji. Okazało się że ci dwaj byli jak nasz revenant zwyczajnie nie mogli dołaczyć do gry (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie). Idziemy dalej znowu crash serwera. Zmarnowany klikam kontynuuj aby wejść z powrotem do gry. Udało się tym razem zaóważalnie dłużej to szło. W końcu dochodzi do walki chwile po moim dołączeniu do gry zaczynamy się bić znowu błąd. Tym razem po błędzie ze screena wyskakuje następny a mianowicie "reservation timeout" G E N I A L N I E ! ! !
podsumowując straciłem 10min po raz kolejny na walkę z grą kóra ostetecznie w ogóle nie zapisała statystyk meczu. Po ponownym zalogowaniu gra została potraktowana jak by nigdy się nie odbyła.

Generalnie proszę o rozwiązanie problemu o którym jest głośno od samego startu gry. kolejny przykład złego działania serwerów był na otwarcie sezonu jak można przeczytać w różnych artykułach wasze serwery nie wytrzymały 300k graczy...
I nadal nic w tym kierunku nie jest robione gra działa a raczej nie działa tak jak nie działała. Ludzie piszą masę tematów na temat działania gry pod tym kątem a wy i tak wolicie wepchnąć kolejną zawartość któa nic nie wprowadza ważnego do gry jest tylko kolejnym elementem za który ludzie mają płacić żebyście teraz wykręcili 5mld lub więcej i tak w kółko

Wiadomość 17 z 31 (603 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

★ Apprentice
@This_Kroquet Próbowałeś opcji "Napraw" w bibliotece origin? Może podczas tego słabego pobierania coś się popsuło i teraz masz problemy. Mi osobiście gra działa, niezależnie od platformy (Steam / Origin).
Co do doboru graczy. Jest jak jest, nie da sie z tym nic zrobić, prócz wyciszenia czatu głosowego. Wiem że najczęściej jest to całkowita utrata komunikacji bo jeśli nawet trafisz na kogoś kto zna angielski czy polski, to mała szansa że będzie on korzystać ze zwykłego czatu. Ba w tych grach ciężko trafić na osoby które korzystają z oznaczeń, albo robią to dopiero po śmierci i to też spamując ze złości bo reszta drużyny zamiast biec za nim postanowiła poświęcić te pierwsze 2min gry na lootowanie przez co nie zdążyli dobiec tych 300m zanim gościa zabili (oczywiście ten zaatakował pierwszy przez co wrogowie go zauważyli).
Wiadomość 18 z 31 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

★ Guide
@dannyRose1337 Obejrzałem więcej filmików o naprawianiu apexa niż normalnych filmików na yt. Przeczytałem więcej artykułów/wpisów na forum niż Tolkien we władcy pierścieni. Nadal nic nie pomaga błędy były są i będą ale w tym przypadku to jest tragedia
Wiadomość 19 z 31 (576 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cyrk na kółkach czyli "Daily problemy z apexem"

★ Guide
@This_Kroquet
BTW przychodzę tutaj meeeega zły mówiąc delikatnie.
7 meczy pod rząd na duo,7 meczy grałem solo pomimo zaznaczonej opcji że mam mieć dobieranych sojuszników. Jakoś inni gracze bez problemu mieli 2 osobowe squady. Kilka meczy zagrałem na WE ale przy kolejnych zmieniła się mapa i nadal to samo ciągle sam w drużynie. Z tego co pamiętam było kilka jak nie kilkanaście zgłoszeń o tym że sojusznicy nie są dobierani na dwójkach a pomimo zapewnień o rozwiązaniu błędu nadal istnieje, klasyka banału.
Wiadomość 20 z 31 (575 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem