Dot.: Crysis

autor: TennNoOne
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Witam! Bardzo dawno temu kupiłem sobie Crysis'a 1 niestety po włączeniu gra daje komunikat: "Nie można uruchomić gry. Z powodów bezpieczeństwa przy pojedynczym zakupie można otrzymać licencję na ograniczoną liczbę komputerów. Limit ten został osiągnięty. Prosimy zakupić kolejny kod rejestracyjny, przeinstalować grę i spróbować ponownie." Grę mam niestety na Steamie... Wszystkie komputery były moje... Czy da się przedłużyć tę licencję? Bardzo proszę o pomoc! Bardzo mi zależy by zagrać w tę produkcje.

Wiadomość 1 z 7 (737 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Crysis

Witaj

 

Starsze tytuły jak np Crysis korzystają z systemu aktywacji, który zarządzał ilością aktywacji danego klucza. Dlatego polecam kontakt z suportem EA, łącznie ze starym kluczem seryjnym gry. Jeśli instalujesz grę na nowym komputerze a na starym masz ją jeszcze zainstalowaną, radzimy wtedy użycie na "starej" maszynie narzędzia do de-autoryzacji

 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (723 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Crysis

Witaj

 

Starsze tytuły jak np Crysis korzystają z systemu aktywacji, który zarządzał ilością aktywacji danego klucza. Dlatego polecam kontakt z suportem EA, łącznie ze starym kluczem seryjnym gry. Jeśli instalujesz grę na nowym komputerze a na starym masz ją jeszcze zainstalowaną, radzimy wtedy użycie na "starej" maszynie narzędzia do de-autoryzacji

 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00
Wiadomość 2 z 7 (724 wyświetleń)

Dot.: Crysis

★★ Novice

Bardzo dziękuję za odpowiedź, niedługo spróbuję c:

Wiadomość 3 z 7 (712 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crysis

★ Novice

u Mnie nie uruchamia się w ogóle. Niedawno kupiłem Crysis Trilogy w sklepie Origin. Zainstalowałem Crysis1. Jak odpalam, pojawia się tylko czarne okno, potem czarny ekran i wraca do pulpitu windows. Ktoś ma rozwiązanie?

Wiadomość 4 z 7 (546 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crysis

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@wcoorwionylew

Idź do folderu Origin games - jest w folderze pliki programów (x86)
Kliknij znaczek Windowsa w lewym dolnym rogu ekranu odszukaj na liscie System a dalej po kliknieciu w to odszukaj Moj komputer > dysk C.> Pliki programów (x86) >Origin games
Otwórz folder Crisis1  - powinienes znaleść w nim 2 foldery Bin32 i Bin64
W kazdym z tych folderow Bin znajduje sie plik uruchamiajacy grę z koncowka exe 
Sprobuj uruchomic gre klikajac dwukrotnie na plik z ta koncowką w foldrze Bin64

Jesli to bedzie dzialac usuń nie dzialajacą ikone na pulpicie i stworz nowy skrot do pulpitu dla tego pliku exe ktory jest w folderze Bin64 (kliknij na niego prawym myszy i wybierz Eksportuj)

Daj znać czy to zadzialalo bo jesli nie, to trzeba szukac innych powodów

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 5 z 7 (529 wyświetleń)

Dot.: Crysis

★ Novice

Uruchamia się, dzieki. Nie ma dźwieku Frown coś pokombinuję jeszcze.

Wiadomość 6 z 7 (523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crysis

Hero (Retired)
@wcoorwionylew

1. Użyj kompilacji klawisza na znaczku Windows oraz "G" podczas włączonej gry - w ten sposób dostajesz się do ustawień dźwięku w grze. Sprawdz czy ten dźwięk jest tam wlaczony. Jesli nie jest - włącz to.

2, Jesli masz kartę graficzną Nvidii a jednocześnie uzywasz programu Realtek klknij na znaczek głosnika na dolnym pasku ekranu i sprawdź czy masz tam właczony Realtek czy Nvidia . Jesli masz właczone Nvidia to przełacz to na Realtek
Wiadomość 7 z 7 (504 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem