Dot.: Crysis 3 problem z dubbingiem polskim podczas filmików

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Crysis 3 problem z dubbingiem polskim podczas filmików

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, Zakupiłem grę Crysis 3 przez Origin, została ona zainstalowana w jezyku polskim, gra uruchamia się, ładnie wszystko po polsku jest, mowia podczas grania po polsku, napisy również są, natomiast problem leży w krótkich filmikach podczasy gry. Kiedy są filmiki słychać wszystko co jest w tle,lecz nie słychać dialogów polskich, Zaznaczę od razu, że słychać angielskie, lecz nie polskie. Wydaje mi się, że skoro angielskie rozmowy słychać normalnie na tych filmikach, a polskiego nie, tzn. ze problem tkwi w spolszczeniu naszym. Potrzebuje pomocy, prosze o szybką odpowiedź. 
P.S. głosniki ustawione na stereo, na słuchawkach nie słychac dialogu polskiego na filmikach podczas gry. Wiec te sposoby sprawdzone zostały. Jak coś posiadam filmik pokazujący ten błąd ale tutaj jest za mało miejsca na wysłanie go. zawiera 26 MB 

Wiadomość 1 z 3 (1 573 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crysis 3 problem z dubbingiem polskim podczas filmików

★★★ Newbie

u mnie to samo

Wiadomość 2 z 3 (1 079 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crysis 3 problem z dubbingiem polskim podczas filmików

Hero (Retired)

@Sila_HardaYT 

@Aniol00 

 

Problem polega na tym, ze nie jest to gra wyprodukowana przez EA ale tylko opublikowana przez EA. Tworcami gry jest studio niemieckie Crytek, które prawdopododobnie zawaliło dubbing tych filmików,  Dodatkowo jest to gra mimo wszystko nie najnowsza - ma już latek 9  i jakoś nie wierze ze ktoś bedzie w stanie wydusić z tego studia niemieckiego naprawe tego problemu - okres reklamacji wygasł juz pewnie najmniej 4 lata temu. Oczywiscie ze ktoś ze strony EA nawalił przy zatwierdzeniu odbioru tej produkcji i nie dopatrzył sie braku tłumaczenia  filmików na polski. Ale problem jest juz tak przedawniony, że nie bardzo wierze aby ktoś sie zajał tworzeniem polskiego dubbingu do tego elementu gry 

Wiadomość 3 z 3 (1 033 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem