Dot.: Crashowanie gry, mam dość. EA

autor: Wolfenhauser
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Crashowanie gry, mam dość. EA

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam.

 

Jak pewnie wielu z was spotkałem się z licznymi problemami stabilności działania gry Apex Legends na swoim sprzęcie. Spędziłem godziny, nie wiem czy nie dni łącznie na testowaniu rozwiązań dlatego dopiero dzisiaj postanowiłem napisać co chcę napisać. Nie ma chyba rozwiązania którego nie przetestowałem.... downclocking rdzeni,  ustawienia zgodności, ustawienia pamięci cache... generalnie poprzez 3-krotne reinstalowanie systemu operacyjnego, rozebranie zestawu na czynniki pierwsze, podkręcaniu i odkręcaniu zegarów skończyłem niemalże na wymianie jednostki która w zupełności spełnia wymagania gry. Zaczynam podejrzewać jakiś śmierdzący podstęp EA i niebieskich mający na celu powrót Intela do łask bo ostatnio prawie przestali istnieć w preferencyjnych zestawach dla gracza do 7000tys złotych. Tak, zgadza się - korzystam z procesora i grafiki od AMD ale jakie to ma znaczenie. Gdzieś wdarł się problem którego nikt nie potrafi lub nie chce naprawić. Przynajmniej na to wygląda.

 

Ile to jeszcze potrwa ? Dlaczego żadna decyzyjna jednostka merytoryczna nie napisała na tym forum ani jednego zdania na temat tego co się dzieje ? Cały czas komentarze od graczy i osób zamieszanych w awanture ale tak na prawdę mających guzik wpływu na to czy ktokolwiek planuje coś zrobić z tymi problemami. Nie chcę odpowiedzi od kolejnego figuranta z awatarem EA, proszę o jakieś oficjalne stanowisko w sprawie zaledwie 260 wątków w temacie "Problemy techniczne". Mamy dobić do 1000 żeby ktoś to zauważył ? Nie interesuje mnie czy gra jest darmowa, może posiadam też drugie konto na którym płacę abonament. Ktoś musi coś z tym zrobić.

 

Nie sądziłem że producent gier z kapitałem 3-ch miliardów dolarów będzie tak ignorował konsumenta który zarabia na jego chleb. Ogromne rozczarowanie. Jeszcze chwila i zdobędziecie przydomek drugiego Ubisoftu w temacie poszanowania środowiska graczy.

 

@Zennek 

[Edytowałem twój tytuł ponieważ zawierał nieodpowiednie słowo, proszę byś przed kolejnym założeniem tematu zapoznał się z regulaminem forum. ]

 

Pozdrawiam MattiuDefo 

 

Wiadomość 1 z 2 (194 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashowanie gry, mam dość. EA

★★ Apprentice

Przypominam że na reddicie developerzy gry na bieżąco informują graczy i piszą co w tym momencie się u nich dzieje, widzę że ogarniasz sprawy pc/it jak by tego nie nazwać więc przypuszczam że angielski znasz, zmowa niebieskich ludzików to chyba bujda bo cała masa wywala crashe na intelu i Nvidii także, więc nie szukałbym tutaj żadnych konspiracji. Odsyłam na reddit *klik*

Wiadomość 2 z 2 (168 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem