Dot.: Cofnięte LvL

autor: matrycjusz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] Cofnięty LvL progres - badany problem

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam Serdecznie !

Mam dziwny problem mój progres klas został cofnięty lub usunęty, lecz najdziwniejszą rzeczą w tej sytuacji jest to, że znikły tylko i wyłącznie moje lvl na klasach, bohaterach, które wczoraj i przedwczoraj wbiłem. Dość absurdalna sytuacja gdzie mam karty z 20 + LvL, ale nie mogę ich już ulepszyć, gdyż nie mam odpowiedniego LVL, chociaż wczoraj go miałem.

Proszę was o pomoc, bo to walka z wiatrakami w moim przypadku, nie mam ochoty wbijać ponownie tego samego.

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

P.S Przepraszam, jeżeli taki temat już istnieje.

Wiadomość 1 z 6 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cofnięte LvL

★★★ Newbie

dokładnie ta sama sytuacja. Wczoraj lvl 49 a dziś 46. Sytuacja o tyle irytująca że lvl 50 jest ostatnim do platyny. Już raz była sytuacja że postępy nie były zapisywane po wyjściu z gry. EA przepraszał, rzucił jakiś dodatek i po sprawie. Teraz jestem wściekły ;(.

Wiadomość 2 z 6 (328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cofnięte LvL

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@t5exf1j3sird @Dakasx 

 

Otrzymaliśmy zgłoszenia również od innych graczy na różnych platformach, dlatego studio na chwilę obecną bada sprawę. Prosimy o cierpliwość.

 

Aktualizacja 05/06/18

 

Dnia 02 i 05 czerwca zostały wypuszczone aktualizacje po stronie serwera, mające na celu rozwiązanie problemu z utratą progresu w grze. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość. 

 

 

Wiadomość 3 z 6 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cofnięte LvL

★ Novice
Widocznie zostaje nam tylko czekać i nie grać.. Bo jak przywrócą progres to stracimy to co wbiliśmy ponownie znając życie, no cóż.. Dzięki za odpowiedź i trzymajmy kciuki za studio badające sprawę na chwilę obecną Standard smile
Wiadomość 4 z 6 (315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cofnięte LvL

★★★ Newbie

LvL progres przywrócony. Są zapisane wcześniej osiągi plus to co wbijałem wczoraj. Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 6 (254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cofnięte LvL

★★★ Newbie

Za to u mnie wczoraj ranga z niewiadomych przyczyn spadła z 46 na 13. Czy da się jakoś naprawić? Pozdrawiam.

Wiadomość 6 z 6 (226 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem