Cofnięcia w grze

autor: HSkaaz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Cofnięcia w grze

★ Novice

witam,

 

od dwóch dni mam problem z Apexem.

do momentu wyjścia gry nie miałem żadnych problemów z lagami czy crashami nie mniej od dwóch dni pojawiają się jakieś (1-3 x na grę) cofnięcia.

ping normalny, gra chodzi płynnie, fpsy nie spadają wszystko jest ok.

w pewnym momencie po prostu gra cofa mnie o kilka metrów wstecz - znajomi mówią, że widać wtedy po prostu jak mnie ścina (ja tego nie odczuwam do momentu aż mnie cofnie).

dla przykładu: wbiegam do budynku podnoszę Peacekeepera i amunicję po czym jestem cofnięty przed budynek i okazuje się, że drzwi są zamknięte a po otwarciu ich w środku rzeczywiście leży cały loot, który chwilę wcześniej u siebie podnosiłem.

 

sytuacja potrafi się także pojawić podczas lotu wtedy natomiast nawet przy pełnej prędkości spadania natrafiam na jakąś niewidzialną ścianę która mnie wyhamowuje i dopiero ponowne wciśniecie "w" i shift nadaje prędkość...

początkowo myślałem, że to internet ale w żadnej innej grze jak fortnite, overwatch itd taka sytuacja się w ostatnich dwóch dniach nie pojawiła.

komputer też dość dobrze trzyma fpsy - wahają się od 120-144 przy wszystkich ustawieniach na maksa przy ustawieniach na low mam stabilne 144fpsy.

 

czy ktoś miał podobny problem bo wszędzie póki co znalazłem tematy o crashowaniu gry a z tym problemu nie miałem i nie mam nawet teraz.

 

pozdrawiam

Wiadomość 1 z 1 (211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem