Cofanie postaci. Duża utrata pakietów

autor: ibik18
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Cofanie postaci. Duża utrata pakietów

★ Novice

Cześć.

Mam problem z cofaniem i jakby zmianą prędkości działania gry, czasami gra zwalnia jak w slow motion i potem przyśpiesza, reaguje również z opóźnieniem. Obstawiam, że problemem jest duża utrata pakietów, bo dochodząca aż do 70%, ale co ciekawe w tym samym momencie na discordzie mam 0% co widać na załączonym screenie. Link do filmiku, na którym wszystko widać: https://youtu.be/c6cytIZYG58. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (816 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cofanie postaci. Duża utrata pakietów

Community Manager

Hej @ibik18,

 

Utrata pakietów rzędu 60-70% zdecydowanie może mieć wpływ na działanie gry. Zacznij od podłączenia swojego komputera bezpośrednio poprzez kabel do routera i upewnij się, że zostały otwarte na nim odpowiednie porty. 

 

Tutaj znajdziesz pełną listę portów, które należy otworzyć. 

Wiadomość 2 z 4 (789 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cofanie postaci. Duża utrata pakietów

★ Novice

Mój komputer jest bezpośrednio podłączony do routera, porty też otwierałem a nadal to samo. Sprawdzałem na innym komputerze i sprawa wygląda podobnie. Wyłączałem i włączałem również router i resetowałem ustawienia sieciowe komendami /release, /renew. 

Wiadomość 3 z 4 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cofanie postaci. Duża utrata pakietów

★ Novice

Też dowiedziałem się, że u mojego kolegi wszystko funkcjonuje prawidłowo, a ma tego samego dostawce internetu i mieszkamy blisko siebie, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Wiadomość 4 z 4 (758 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem