Code:Net - Zbieranie informacji

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Code:Net - Zbieranie informacji

Community Manager

Cześć wszystkim!

 

Nadal zbieramy informacje na temat problemu związanego z logowaniem się do gry Apex Legends na niektórych kontach, oraz przypadkach gdzie pojawia się błąd CODE:NET. 

 

Jeśli błąd ten nadal pojawia się na Twoim koncie, poprosimy o przekazanie poniższych informacji: 

 

Platforma na której gracie:

Nazwa użytkownika na której pojawia się błąd:

 

Poprosimy Was o podanie tych informacji nawet jeśli będą one duplikatem informacji podanych w innym wątku. 

 

Dziękujemy!

Wiadomość 1 z 82 (1 558 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Code:Net - Zbieranie informacji

[ Edytowane ]
Community Manager

Cześć wszystkim!

 

Wątek ten został utworzony w celu zebrania informacji od graczy, których dotknął bardzo specyficzny typ problemu związanego z kontem, dotyczący około 450 graczy. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przekazali nam informacje.

 

Wygląda na to, że główna przyczyna tego problemu została  na tę chwilę znaleziona i rozwiązana, otrzymaliśmy również potwierdzenia od graczy korzystających z kont, na których problem występował. Problem został rozwiązany dla osób, których problem ten dotyczył, więc teraz zamkniemy ten wątek. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za Wasz wkład.


Jednakże wciąż widzimy zgłoszenia związane z code:net pochodzących od graczy, których konta nie zostały zablokowane. 

 

Komunikat o błędzie code: net jest ogólny i może pojawić się z wielu powodów. Krótko mówiąc, oznacza po prostu odłączenie od serwera. Może to być spowodowane problemami po stronie serwera, ale może to być również spowodowane problemami infrastruktury lub lokalnymi. Jeśli otrzymasz code: net, częstym rozwiązaniem jest po prostu połączyć się ponownie. Jeśli natomiast komunikat ten pojawia się często, najlepiej będzie rozwiązać wszelkie potencjalne problemy lokalne.


W wielu przypadkach podstawowe rozwiązania z optymalizacją połączenia mogą pomóc. Tutaj znajdziesz link do naszej strony pomocy, a poniżej listę dodatkowych kroków:

Rozwiązywanie problemów z połączeniem – PC

Rozwiązywanie problemów z połączeniem – PlayStation

Rozwiązywanie problemów z połączeniem – Xbox

 

Jeśli powyższe artykuły nie rozwiązują problemu, lub szukasz rozwiązania związanego z innym problemem - skorzystaj z wyszukiwarki u góry strony, lub załóż nowy wątek.

 

Dziękujemy!

Zobacz w watku

Wiadomość 82 z 82 (1 281 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Code:Net - Zbieranie informacji

★★ Novice

Witam.

 

Dobrze trafiłem.

Dokładnie, mam problem do wejścia do gry od piątku na Xbox one z powodu CODE:NET.

Załączam link  filmiku jak to u mnie wygląda.

https://youtu.be/CXvNb0gZBlo

(Jeżeli to tu mam to tu wpisać, aby uzyskać wsparcie to) 

platforma na której gram: Xbox One

nazwa użytkownika: APH FireFury

Wiadomość 2 z 82 (1 527 wyświetleń)

Dot.: Code:Net - Zbieranie informacji

[ Edytowane ]
★★ Novice

U mnie cały czas w grze pojawia się czerwony "wężyk",czerwone kwadraty i ikona ziemi co strasznie ale to strasznie przeszkadza w grze (ikonki nie przeszkadzają tylko lagi spowodowane przez te ikonki).

Codziennie w różnych godzinach nie mogę się zalogować do menu ponieważ kółko się kręci albo jest czarny ekran.

Czasami wyrzuca w meczu z komunikatem "connection to server timed out" albo "server shutting down"

Nie wiem co się dzieje ale gra w tym sezonie jest niegrywalna.

Platforma: Steam powiązany z originem

Nick:MasterJack92 Origin/ Juan Pablo 2 Steam

Wiadomość 3 z 82 (1 427 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Code:Net - Zbieranie informacji

★★ Novice
@EA_Kuba Udało się. Udało mi się po 2 tygodniach wejść do lobby i już wszystko jest w porządku. Respawn'owi udało się naprawić błąd
https://twitter.com/Respawn/status/1375167179813883904
Wiadomość 4 z 82 (1 412 wyświetleń)

Dot.: Code:Net - Zbieranie informacji

★★ Novice
@EA_Kuba Platforma: Steam
Nick: Lauio
CODE:NET pojawił się na początku sezonu 6 i do tego momentu nie zniknął, wyrzucał mnie z meczów rankingowych powodując kary itp. Jednakże w tym sezonie gra czasami nie chce się uruchomić.
Wiadomość 5 z 82 (1 403 wyświetleń)

Dot.: Code:Net - Zbieranie informacji

★★★ Newbie

Ostatnio kiedy grałem w Apex Legends wyskakiwało mi takie powiadomienie przed wejściem do lobby.

Platforma na której gracie:PC

Nazwa użytkownika na której pojawia się błąd:AmogusSuspicious

Wiadomość 6 z 82 (1 349 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Code:Net - Zbieranie informacji

★ Novice

Też to miałem nie mogłem grać przez kilka dni.

Konsola: PS4

Nick: aVe_Sebaguardian

Wiadomość 7 z 82 (1 324 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Code:Net - Zbieranie informacji

★★★ Newbie

Nick: pon2004ik

Urządzenie: Ps4 Pro

Problem: Code:net

Odpaliłem ps4 i nie mogłem się zalogować w apexie przez to moja konsola nie chciała się wyłączyć i musiałem odłączyć kabel zasilania. Problem ten nie ustępował, jednakże po kilku godzinach udało się. Mam nadzieję że dostanę rekompensatę i wtedy będę szczęśliwy. Standard smile

Wiadomość 8 z 82 (1 319 wyświetleń)
0 Kudo

Nick - Pan Panda5219

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Jak chciałem się zalogować do lobby to lobby było całe czarne i nic nie można było zrobić a potem wywalało i trzeba było restartować apex legends 

XBOX ONE X

Nick : Pan Panda5219

Wiadomość 9 z 82 (1 254 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Code:Net - Zbieranie informacji

★★★ Newbie

Tak, rzeczywiście miałem taki problem gdy probowalem wejsc do lobby do wyswietlal mi sie ten problem i trwal na moim koncie przez jakies 4 od 5 godzin.

także od tamtego czasu bardzo długo mnie wczytuje do lobby. mam nadzieje ze cokolwiek za ten błąd otrzymam.

 

używam systemu: Windows 10.

 

nazwa w grze:uloseloytpolska

 

Wiadomość 10 z 82 (1 313 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem