Co ze skórką za VIP DEMO

autor: Warhamx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Co ze skórką za VIP DEMO

★★★ Newbie

Witam

 

Z tego co czytałem wszyscy uczestnicy VIP demo mieli otrzymać dodatkową skórkę za doznane problemy.

Ktoś ? Coś? Uczestniczyłem na podstawie pre-orderu. I nic.

Wiadomość 1 z 2 (122 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Co ze skórką za VIP DEMO

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Warhamx  

 

Wszystkie osoby, które próbowały udziału w wersji VIP Demo (25-27 stycznia), powinny automatycznie otrzymać poniższe skórki na konto, według oficjalnej informacji. Dlatego sprawdź "Kuźnie" w poszukiwaniu poniższych vinyli(grafik):

 

  • Vigilance vinyl (graphic)

  • Guardian of the Fort vinyl (graphic)

Jeśli z jakichś przyczyn nie widzisz ich na koncie, możesz spróbować kontaktu z naszym działem pomocy:

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (115 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Co ze skórką za VIP DEMO

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Warhamx  

 

Wszystkie osoby, które próbowały udziału w wersji VIP Demo (25-27 stycznia), powinny automatycznie otrzymać poniższe skórki na konto, według oficjalnej informacji. Dlatego sprawdź "Kuźnie" w poszukiwaniu poniższych vinyli(grafik):

 

  • Vigilance vinyl (graphic)

  • Guardian of the Fort vinyl (graphic)

Jeśli z jakichś przyczyn nie widzisz ich na koncie, możesz spróbować kontaktu z naszym działem pomocy:

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00
Wiadomość 2 z 2 (116 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem