Co mam zrobić jak mi zawiesili ultimate na całe urządzenie. Moglibyście jakoś to

autor: Bosiej
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Co mam zrobić jak mi zawiesili ultimate na całe urządzenie. Moglibyście jakoś to

★★★ Newbie

.Co mam zrobić jak mi zawiesili ultimate na całe urządzenie. Moglibyście jakoś to naprawić lub coś? Bo nie mogę grać w fife i nie mam co robić xD

Wiadomość 1 z 2 (133 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Co mam zrobić jak mi zawiesili ultimate na całe urządzenie. Moglibyście ja

Community Manager

Hej @Bosiej 

Niestety poprzez forum nie będę w stanie pomóc Ci w problemach związanych z kontem EA. Jeśli uważasz, że ograniczyliśmy, zablokowaliśmy lub zawiesiliśmy twoje konto EA przez pomyłkę: 

  1. Kliknij napis Skontaktuj się z nami 
  2. Zaloguj się na konto EA, którego dotyczy ograniczenie, blokada lub zawieszenie (chyba że zostało to już zrobione). 
  3. Kliknij znak plus w sekcji e-mail , by wypełnić nasz formularz i podać szczegóły dotyczące ograniczenia, blokady lub zawieszenia. 

Możesz też skontaktować się z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

 

Dodatkowe informacje znajdziesz w poradniku Bany i Zawieszenia w FIFA - Informacje AHQ

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (97 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Co mam zrobić jak mi zawiesili ultimate na całe urządzenie. Moglibyście ja

Community Manager

Hej @Bosiej 

Niestety poprzez forum nie będę w stanie pomóc Ci w problemach związanych z kontem EA. Jeśli uważasz, że ograniczyliśmy, zablokowaliśmy lub zawiesiliśmy twoje konto EA przez pomyłkę: 

  1. Kliknij napis Skontaktuj się z nami 
  2. Zaloguj się na konto EA, którego dotyczy ograniczenie, blokada lub zawieszenie (chyba że zostało to już zrobione). 
  3. Kliknij znak plus w sekcji e-mail , by wypełnić nasz formularz i podać szczegóły dotyczące ograniczenia, blokady lub zawieszenia. 

Możesz też skontaktować się z nami poprzez telefon, lub czat na help.ea.com. 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

 

Dodatkowe informacje znajdziesz w poradniku Bany i Zawieszenia w FIFA - Informacje AHQ

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 2 (98 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA