Co jes z grą ze w SLI nie idzie grac od niecałego miesiąca !!! ??????

autor: sajwan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Co jes z grą ze w SLI nie idzie grac od niecałego miesiąca !!! ??????

★★★ Newbie

Posiadam dwie karty GTX 1080 gdy kupiłem gre wszystko było ok na ustawieniach Ultra fajnie sie grało , gra mnie wciągneła. Od niecałego miesiąca po aktualizacji gry z najnowszymi sterownikami do grafiki nie można grac w tą gre . To jest porażka nawet na ustawieniach średnich gra sie przycina , obraz skacze klatka po klatce. Kto i dlaczego tak zepsół ta gre nie wiem , czy może Nvidia tak zajeb... zoptymalizowała sterowniki pod ta gre nie wiem , jedno jest pewne nie odpale tej gry ... myśle że przez dłuższy czas. Przykre ale prawdziwe masakra !!!! Zróbcie coś bo gra ma potencjał , wielu ludzi posiada dwie grafiki w swoich kompach , ale tez nie moga grac , na wielu forach o tym pisza i posiadaja ten sam problem.

Wiadomość 1 z 2 (324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Co jes z grą ze w SLI nie idzie grac od niecałego miesiąca !!! ??????

Community Manager

Hej @sajwan

 

Przykro mi z powodu Twoich problemów Frown. W chwili obecnej SLI nie jest wspierane w Anthem. Informację na ten temat znajdziesz tutaj, oraz tutaj. W momencie wprowadzenia tej funkcji w grze informację na ten temat znajdziesz w notkach aktualizacyjnych gry. 

Wiadomość 2 z 2 (301 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem