Dot.: Co gdy mam konto Origin, a konta EA nie?

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Co gdy mam konto Origin, a konta EA nie?

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Otoż sprawa wygląda następująco. Mam konto Origin od ok. 2015. Kupiłam wtedy The Sims 4, a jako, że coś nie działało z moim starym kontem założyłam nowe. Na początku specjalnie nie zauważałam różnicy, ale z czasem zaczęło mi to przeszkadzać. Wszyscy moi znajomi posiadali galerię w The Sims 4, a ja nie, nie wiedziałam dlaczego. W końcu, któregoś dnia chciałam zalogować się na stronie EA (żeby zmienić datę urodzenia, bo myślałam, że o to właśnie chodzi) na ten sam email i hasło, ale pokazywało mi się, że takie konto nie istnieje czy coś podobnego. Nie wiedziałam o co chodzi, zresztą nadal nie wiem. Ostatnio chciałam dodać mojego przyjaciela do znajomych na Origin, ale gdy ten wyszukiwał mnie, żeby mnie dodać wyświetlało się, że takie konto nie istnieje. No a przecież istnieje, bo praktycznie codziennie na nim gram w Simsy! Również nie moge np. sprawdzić informacji o moim koncie. Jedyne na co mam możliwość wglądu to "Ustawienia aplikacji" oraz mogę się wylogować. Naprawdę zaczyna mi to przeszkadzać i nie wiem gdzie mogę szukać pomocy!

 

I jeszcze jedno. Na mojej pobranej aplikacji Origin pokazuje się, że mam wersję beta, a z tego co wiem większość osób tego nie ma. Czy to w tym jest problem?

 

Dołączam zdjęcie mojego Origin.

 

PS: Teraz pisze z mojego konta, które założyłam kiedyś przez przypadek XD

Wiadomość 1 z 5 (1 971 wyświetleń)

Dot.: Co gdy mam konto Origin, a konta EA nie?

★★★ Newbie

I co można zrobić?

Wiadomość 2 z 5 (1 436 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Co gdy mam konto Origin, a konta EA nie?

Community Manager

Hej @PAPI658WP 

 

Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoim kontem EA, to skontaktuj się z nami bezpośrednio. Różnice pomiędzy kontem dziecka a kontem z "pełnym" dostępem zostału omówione między innymi tutaj Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (1 389 wyświetleń)

Dot.: Co gdy mam konto Origin, a konta EA nie?

★★★ Newbie

Wiesz już jak to zmienić??

Wiadomość 4 z 5 (1 310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Co gdy mam konto Origin, a konta EA nie?

★★★ Newbie

mam ten sam problem i mam pytanie czy już to rozwiązałeś jak tak to proszę weź napisz jak =)

 

 

 

jak coś pisze z jakiegoś innego konta =)

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
 
Wiadomość 5 z 5 (1 036 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem