Dot.: Ciągły crash

autor: czadziu20
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ciągły crash

★ Novice

Hejka :D
Fallen Order kupiłem parę dni po premierze, niestety nie ukończyłem wtedy gry przez ciągłe crashe, więc porzuciłem tytuł. Ostatnio mnie natchnęło, żeby spróbować jeszcze raz... Niestety czas grania wynosi do dwóch minut, później crash. Próbowałem już wielu rzeczy, reinstall, sterowniki, jakieś usuwanie plików i nic. Może ktoś spotkał się z takim crashem i wie jak go naprawić, z góry dzięki! :D

Podrzucam też DxDiag oraz ss crasha.

Wiadomość 1 z 3 (506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ciągły crash

Community Manager

Hej @czadziu20 

 

W pliku DxDiag, który przesłałeś znalazłem:

 

P1: starwarsjedifallenorder.exe
P2: 4.21.2.0
P3: 5e3a2ca7
P4: nvwgf2umx.dll

 

Wymieniona bilbioteka związana jest ze sterownikami Twojej karty graficznej, co może być powodem pojawiającego się komunikatu i "crashu" gry. Wykonaj czystą instalację najnowszego sterownika dla Twojej karty graficznej (możesz pobrać go stąd). Opcję czystej instalacji znajdziesz w opcjach zaawansowanych instalacji sterownika. 

Wiadomość 2 z 3 (470 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ciągły crash

★ Novice

Hej,
Niestety nie podziałało, dalej to samo. Dodatkowo takie błędy graficzne nie pojawiają się tylko w Fallen Order, przykładowo Battlefront 2 też się wyłącza :c

Wiadomość 3 z 3 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem