Ciagle przegrane w Rivals

autor: ovenpl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ciagle przegrane w Rivals

★★ Novice

Witam może mi ktoś odpowiedzieć  na pytanie mam super zespół moj nick konsoli PS4 to Magneto__PL przez dwie kreski w srodku nudzi mie ciagle przegrywanie w division rivals to jest jakaś masakra totalna wkurzyłem się totalnie wydałem u was masę kasy na poitsy i ciągle co trochę się pod ciągnę w rankingu to zaraz spadek totalny naprawde juz mam dosc tego wiec chyba przygodę z tą grą kompletnie zakończę a tak bardzo chciałem kupić nastempna fife byle zafascynowany ta gra a teraz kompletnie rozczarowany znam taktyki znam gre bo wcześniej też grałem mam dosc.Jestem rozczarowany co wy robicie z graczami którzy kochają piłkę. 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (865 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ciagle przegrane w Rivals

★★ Apprentice

witam mam tak samo ciagle porazki niechce mi sie juz grac

 

Wiadomość 2 z 3 (703 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ciagle przegrane w Rivals

★ Apprentice

na pc jak już wygrywam to nagłe dostaje jakieś spowolnienie że ledwo moi piłkarze biegają masakra jest, czasem jest ok  i zapiernicza  fajnie ale jak juz zacznę wygrywać to nagle jakis hiper debuf zmieniający moich piłkarzy w ślimaki, g ra sie toczy jak w zwolnionym tempie

Wiadomość 3 z 3 (617 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA