Chwilowe spadki płynności gry pomimo stałych 144 fpsów

autor: DoAndroidsDreamm
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Chwilowe spadki płynności gry pomimo stałych 144 fpsów

★★ Novice

Ktoś wie jak ten problem załatwić? Gra utrzymuje stałe 144 fps'y lecz co 10-15 sekund na chwile gra wydaje się nie płynna, tak jakbym grał na monitorze 60hz pomimo iż używam 240hz.

Jest to dosyć uporczywe ponieważ gdy gra na chwile staje się mało płynna to czułość myszy odczuwalnie ma większe opóźnienie w odczytywaniu ruchów - zupełnie jakby zwiększał się input lag. 

Ktoś spotkał się z takim problemem i wie jak się tego pozbyć? ;/

Wiadomość 1 z 8 (1 044 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe spadki płynności gry pomimo stałych 144 fpsów

★★★★ Novice
Zmień częstotliwości monitora na 144hz lub 120hz jeśli masz spadki FPS.
Wiadomość 2 z 8 (1 027 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe spadki płynności gry pomimo stałych 144 fpsów

★★ Novice

 A czy ktoś coś tutaj o spadkach FPS pisał?

Wiadomość 3 z 8 (1 020 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe spadki płynności gry pomimo stałych 144 fpsów

★ Novice
Ja na 180Hz monitorze, ustawionym na 144Hz mam zblokowane przez bug 144FPS. Pomimo braku spadku FPS odczuwam spadki płynności, co uniemożliwia grę. Trzeba poczekać, aż w końcu naprawią...

"In the last patch we made an update with the intent to cap frames at 300 if players bypassed the default 144 frames per second. This introduced a bug that capped frames to 144 regardless if players uncapped it or not. In the next patch we’ll be fixing this so the cap is 300 as intended."

Source: Respawn Check In 3.27 - PC Patch Live Now: An Update on PC Crashes
Wiadomość 4 z 8 (1 002 wyświetleń)

Dot.: Chwilowe spadki płynności gry pomimo stałych 144 fpsów

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@DoAndroidsDreamm

Czytaj ze zrozumieniem. Nie pisałem że masz spadki, tylko jeśli masz to na 120.
Nawet na dobrym sprzęcie są spadki, jak dużo się dzieje, wybuchy granatów zwłaszcza przy zapalających. Napisał byś co robiłeś, czy po zmianie częstotliwości dalej to samo.
Napisał byś​ jakie masz bebechy, wersję systemu.

Wiadomość 5 z 8 (970 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe spadki płynności gry pomimo stałych 144 fpsów

★★ Novice

No właśnie - czytaj ze zrozumieniem. Nikt nic o spadkach nie pisał więc po co dajesz jakieś rozwiazanie w przypadku jakbym je miał? Jak nie potrafisz czytać to po kij wcinasz się w rozmowę z randomowym rozwiązaniem jakiegoś innego problemu?!

 

Piszesz mi "jeśli masz spadki fps", ale nie mam, nic o spadkach fps nie było w tym temacie pisane poza Twoją wiadomością kompletnie nie związaną z tematem. Po czym gdy ktoś zwraca uwagę, że piszesz głupoty to masz czelność atakować taką osobę nie mając najmniejszej racji. No gościu, co ty wyprawiasz. Zachowujmy się jak ludzie, a nie istoty z IQ rozmiaru buta...

Wiadomość 6 z 8 (952 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe spadki płynności gry pomimo stałych 144 fpsów

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Istoto wełniana! coś się czepił o ten spadek FPS. Wiem że nie masz.
Pisałem żebyś zmienił częstotliwość monitora na 144hz bo masz 240hz przy 144 klatkach

120hz to tylko druga opcja.

 

Zamiast odp. że zmieniłeś częstotliwość i nic to nie dało, to się burzysz o spadek.

"Chodziło mi o to że masz ustawione 240hz"

 

Wiadomość 7 z 8 (944 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe spadki płynności gry pomimo stałych 144 fpsów

@PHOENIX_1_PL  @DoAndroidsDreamm 

 

Spokojnie panowie tak problemu się nie rozwiąże.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 8 (926 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem