Dot.: Chwilowe nagłe spadki FPS

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Chwilowe nagłe spadki FPS

[ Edytowane ]

@xViper_0707 

 

W jakim trybie się to dzieję i jaki masz internet ?

 

 

Proponuję jeszcze

 

RESET USTAWIEŃ GRY

 

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 19 na np. FIFA 19 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

 

Problem może też być w samym sprzęcie, skoro przez dwa 2 dni działało dobrze, a potem już ścinało jak już wspominałeś to jednak coś musi być nie tak w kompie.

 

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 21 z 26 (863 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe nagłe spadki FPS

★ Apprentice
@MattiuDefo

Dzieje się to w każdym trybie Kariera, gra online itd. Ostatnio grałem i "pogrzebałem" w sterownikach to nie zacinało wcale, a na drugi dzień z powrotem to samo. A jeśli chodzi o internet to mam 10mb/s i jest wystarczający do gry online. I po czystej instalacji sterownika graficznego zauważyłem, że przy tych zacięciach użycie procesora jest wysokie ale już nie 100%
Wiadomość 22 z 26 (770 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe nagłe spadki FPS

@xViper_0707 

 

Ok rozumiem, jutro się odezwę i będziemy dalej próbować innych kroków.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 23 z 26 (763 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe nagłe spadki FPS

★ Apprentice
@MattiuDefo

Zresetowałem ustawienia gry, a później kompa i wczoraj działało bez zacięć, dziś wchodzę w Fifę i jest to samo. Głowa mała żeby pojąć tą sytuacje :P
Wiadomość 24 z 26 (736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe nagłe spadki FPS

[ Edytowane ]

@xViper_0707 

 

Czy ten problem jest tylko w fifie czy w innych grach? 

 

 

Temperatury komputera są w porządku? 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 25 z 26 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Chwilowe nagłe spadki FPS

★ Apprentice
@MattiuDefo

Jutro będę miał cały dzień do dyspozycji i będę sprawdzał inne gry, a jeśli chodzi o temperatury sprzętu przy Fifie to w dotychczasowe upały wahają się: CPU i GPU 50-60 stopni na maksymalnych ustawieniach.
Wiadomość 26 z 26 (687 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA