Dot.: CRASH FIFA TRYB KARIERY I UCL

autor: goedendag21
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

CRASH FIFA TRYB KARIERY I UCL

★★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Tryb Kariery
W jakim trybie? Tryb kariery – menedżer
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? rozpoczynajac kariere
Co się dzieje? CRASH FIFY W TRYBIE KARIERY I UCL
Co powinno się stać? Normalny tryb kariery !

 Witam mam problem nastepujacy prosze o odpowiedz czy ktos ma podobny . Odpaliłem pierwszy raz tryb menedzera w fifie ( wczesniej tylko towarzyskie mecze plus ultimate team ) w tym wszystko bez problemowo , jednak odpalilem kariere menadzera i podczas symulacji do meczu w pierwszym okienku transferowym wywala mi gre do pulpitu , wyłącza sie poprostu gra bez żadnego komunikatu . Dzieje się tak ciągle , odpaliłem tez champions league z ciekawosci sam turniej i jest to samo !!! Sterowniki aktualne , sprzet spełnia wymagania z nawiazka i58600 gtx 1060 6 gb 16 gb ram Standard smile FUT czy towarzyskie działają okej . Miał lub ma ktoś pdoobny problem czy jestem wyjatkowy pozdrawiam ! Standard smile)))

Wiadomość 1 z 4 (2 526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: CRASH FIFA TRYB KARIERY I UCL

★★★★★ Novice

a D11 czy D12 włączyłeś ja wczoraj grzebałem w ustawieniach i po ustawieniu na D12 też mi zaczęło wywalać fife bez powodu tak jak tobie po czym przestawiłem na D11 i juz działa

Wiadomość 2 z 4 (2 505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: CRASH FIFA TRYB KARIERY I UCL

★★★ Novice

A duża różnica w wygladzie gry w grafice jest między 11 a 12 wg Wink?

Wiadomość 3 z 4 (2 499 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: CRASH FIFA TRYB KARIERY I UCL

★★★★ Novice

Zmiana ustawienia na DirectX 11 załatwia sprawę. Również miałem taki problem nawet zrobiłem temat. https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Crash-do-pulpitu/m-p/7099850#M1944

Wiadomość 4 z 4 (2 273 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA