Re: Były wampir

autor: Matt92hew
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Były wampir

★★★★ Novice

Cześć, mam następujący problem - moja simka była wampirem, ponieważ po instalacji dodatku "Zostań gwiazdą" nie mogła już zdobywać kolejnych punktów wampirzej mocy postanowiłem zmienić ja w zwykłego sima. Po wypiciu eliksiru na wampiryzm niby jest zwykłym człowiekiem (nie ma paska pragnienia, brak wampirzej postaci i interakcji), ale wampirze cechy (te fatalne) nadal są aktywne, więc po nadal po zjedzeniu zwykłych potraw wymiotuje, ma obniżony nastrój ze względu na "niepokój nieumarłych" czy jakoś tak. Można to jakoś naprawić? Bo przecież ona się na śmierć zagłodzi :D

Wiadomość 1 z 5 (1 669 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Były wampir

★★★★ Novice

Udało się mi znaleźć rozwiązanie problemu. Przed wypiciem Ostatecznego leku na wampiryzm trzeba wypić Wywar odnowy, który resetuje drzewko umiejętności wampirów Wink

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (1 523 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Były wampir

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Matt92hew

Bardzo mi przykro ale to jest juz zgloszony bug gry. Jedyne co mozesz zrobic to kliknąć ME TOO w pierwszym poscie.. Na razie sie nie zanosi na to by dzisiejszy patch to naprawił. Byl robiony prawdopodobnie pod syrenki i nowe interakcje, ale nie nalezy tracić nadziei. Juz prawie 200 osob zglosilo ten bład.
https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/OPEN-V-Vampire-reconfiguration-potion-does-not-work-properly/m...

 

Nie jestem pracownikiem EA

 

Edit :

no niestety dzisiejszy patch nie naprawil tego. Natomiast naprawil blad ze zdobywaniem punktow wampirzych mocy po dodatku Zostań Gwiazdą . Wiec mozesz przemienic ja z powrotem w wampira.

Wiadomość 2 z 5 (1 644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Były wampir

★★★ Newbie

Czy błąd został już naprawiony?

Wiadomość 3 z 5 (1 590 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Były wampir

★★★★ Novice
Błąd nadal występuje w grze.
Wiadomość 4 z 5 (1 582 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Były wampir

★★★★ Novice

Udało się mi znaleźć rozwiązanie problemu. Przed wypiciem Ostatecznego leku na wampiryzm trzeba wypić Wywar odnowy, który resetuje drzewko umiejętności wampirów Wink

Wiadomość 5 z 5 (1 524 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem