Bugowanie się lobby

autor: dupakupaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Bugowanie się lobby

★★★ Novice

Siemka. Lobby non stop się buguje i nie mogę dać ready i nie widzę jak ktoś daje ready przez co muszę albo wyłączać grę, albo wychodzić z grupy. Często też nie widzę jak ktoś dołącza, reinstalka nic nie dała.

Wiadomość 1 z 7 (456 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bugowanie się lobby

@dupakupaa Witaj. Masz aktualne sterowniki? Wyczyść pamięć podręczną i folder temp.

https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

Folder temp możesz wyczyścić naciskając Windows + R i wpisując w oknie %temp%, następnie usuń wszystko.

Sciągnij/zaktualizuj C++ - https://support.microsoft.com/pl-pl/topic/najnowsze-udost%C4%99pnione-pliki-programu-visual-c-do-pob...

Jak nie pomoże to polecam format 😄.

Powodzenia 😜

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 7 (440 wyświetleń)

Dot.: Bugowanie się lobby

Community Manager

Daj nam znać czy dzięki wskazówkom od @Chytrooki udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 3 z 7 (389 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bugowanie się lobby

★★★ Novice

wskazówki nie pomogły, format tez nie

 

Wiadomość 4 z 7 (375 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bugowanie się lobby

★★★ Novice

w poradniku do wyczyszczenia pamięci podręcznej nie było opisanego steama

Wiadomość 5 z 7 (350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bugowanie się lobby

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @dupakupaa Standard smile

 

Powiedz nam w takim razie trochę na temat konfiguracji Twojego połączenia. Czy wykonywałeś jakieś kroki, aby zoptymalizować połączenie? Jeśli masz taką możliwość sprawdź czy problem pojawia się również jeśli połączysz komputer z alternatywnym połączeniem internetowym. 

 

Prześlij nam również plik DxDiag, może tam znajdziemy jakieś wskazówki odnośnie rozwiązania problemu. 

Wiadomość 6 z 7 (332 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bugowanie się lobby

★★★ Novice

Na jednej z grup na Facebook'u ludzie polecili mi zabawę portami, lecz również nie pomogło. Natknąłem się też na inny post na forum o podobnej tematyce. Miało pomóc przełączenie się z pasma 5 ghz na mniejszy. Tak też zrobiłem, ale problem nadal występuje.

Wiadomość 7 z 7 (317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem