Bug, wcześniejszy skok na burze.

autor: Rayo_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Bug, wcześniejszy skok na burze.

★★★ Newbie

Gdzie trzeba zgłosić naprawę takiego buga? Wchodzę na burze na rozgrzewkę np 60 graczy jest a większość już biega po mapie. Tajemne wyjście na mapę jest ukryte w jednej z cel. Podchodzi się do półki, rozwala kawałek i wskakuje przez sufit tak jakby na dach i stamtąd skok na mapę. Każda rzecz którą się podniesie ginie w późniejszej rozgrywce. Czyli lecisz po tamie, otwierasz sejf i ponosisz wszystko. W sumie śmieszne jak ląduje tam 3 teamy i muszą dźgać się nożami bo nie ma żadnej broni, ale to wypacza całą grę. Po prostu nie chce się grać... PS wszystko co weźmiesz podczas rozgrzewki na siebie, czyli pancerz i plecak pozostaje i skaczesz z tym z samolotu. Czyli np. zaczynasz grę z różowym plecakiem i ciężkim pancerzem. Gdzie to zgłosić, żeby jak najszybciej to naprawili, bo szczerze mówiąc nie chce się grać.... 

Wiadomość 1 z 4 (389 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Bug, wcześniejszy skok na burze.

Community Manager

Hej @Rayo_PL 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie Standard smile Usunąłem film, który pokazywał jak ten glitch wykonać z wiadomych względów Wink

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (348 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Bug, wcześniejszy skok na burze.

Community Manager

Hej @Rayo_PL 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie Standard smile Usunąłem film, który pokazywał jak ten glitch wykonać z wiadomych względów Wink

Wiadomość 2 z 4 (349 wyświetleń)

Dot.: Bug, wcześniejszy skok na burze.

★★★ Newbie

Póki co widzę że 90% graczy wcześniej wyskakuje... Kiedy można spodziewać się jakiegoś patcha? Bo tak w ogóle to zauważyłem że tych miejsc do wyjścia jest kilka. Wystarczy wejść na rozgrzewkę i popatrzeć gdzie skaczą i co chwilę ktoś znika za ścianą. 

Wiadomość 3 z 4 (330 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bug, wcześniejszy skok na burze.

★★★★★ Guide

Podobno zostało już to naprawione

Wiadomość 4 z 4 (319 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem