Bronie i ulepszenia

autor: MartinPro354
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Bronie i ulepszenia

★★★ Newbie

Witam. Mam pewien problem z grą Battlefield 5 na platformie PlayStation 4, mianowicie po zdobyciu poziomu broni specjalizacje pokazują się jako "do ulepszenia" ale nie mogę ich kupić, to samo jest z kamuflażami do broni. Np. Drapieżca (lvl4) rownież nie chce sie odblokować pomimo ze na broni mam lvl 10 i akcja powtarza się również przy misjach typu: biegłość czy mistrzostwo te elementy już w ogóle się nie odblokowują nawet po wykonaniu misji. 

Wiadomość 1 z 4 (426 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Bronie i ulepszenia

Community Manager

Hej @MartinPro354

 

Połączyłem Twoje dwa wątki w jeden, bo zdaje się że tyczą się tego samego problemu Standard smile.

 

Zacznę od samego początku, ponieważ nie uściśliłeś tego w opisie swojego problemu. Czy po wykonaniu zadania (np. mistrzostwo STG44) odbierasz skórki na broń poprzez UZBROJENIE? 

 

odblok.png

 

Daj nam znać Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (392 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
★★★ Newbie

dlaczego kiedy wykonuje mistrzowskie misje na stg 44 to pomimo ze wykonalem misje i zostalem "nagrodzony" oczywiscie wedlug gry to nie dostaje zlotych elementow? poza tym gdy moj brat gra wsparcie i wykonuje te misje to jakos wszystko jest na swoim miejscu, jak dla mnie najgorsza fuszerka i strasznie pobugowana gra, nie pozdrawiam 

Wiadomość 2 z 4 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bronie i ulepszenia

Community Manager

Hej @MartinPro354

 

Połączyłem Twoje dwa wątki w jeden, bo zdaje się że tyczą się tego samego problemu Standard smile.

 

Zacznę od samego początku, ponieważ nie uściśliłeś tego w opisie swojego problemu. Czy po wykonaniu zadania (np. mistrzostwo STG44) odbierasz skórki na broń poprzez UZBROJENIE? 

 

odblok.png

 

Daj nam znać Standard smile

Wiadomość 3 z 4 (393 wyświetleń)

Dot.: Bronie i ulepszenia

★★★ Newbie
dziekuje Ci mordko! nie wiedziałem ze trzeba to odbierac Standard smile
Wiadomość 4 z 4 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem