Dot.: Broblem z uruchomieniem Battelfield 1

autor: kkacpii123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Broblem z uruchomieniem Battelfield 1

★★★★ Novice

karta graficzna oprogramowanie najnowsze system moge zainstalować win 10 ale strasznie go nie lubię a directa x mam najnowszego wogul rok temu składali mi ten komp

 

Wiadomość 11 z 18 (605 wyświetleń)

Dot.: Broblem z uruchomieniem Battelfield 1

★★★ Pro

@kkacpii123 napisałem Ci coś w wiadomości prywatnej i spróbuj się do tego zastosować. Ja kończę tutaj, nie potrafię nic Ci innego zaproponować. Wybacz. 

 

Zgłoś się do Centrum Pomocy (lub Twoi rodzice/opiekunowie). Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 12 z 18 (601 wyświetleń)

Dot.: Broblem z uruchomieniem Battelfield 1

★★★★ Novice

da sie chociaż kasę jakoś odzyskać z payseafe carda jak kupiłem

 

Wiadomość 13 z 18 (581 wyświetleń)

Dot.: Broblem z uruchomieniem Battelfield 1

★★★ Pro
Jak wysłać zgłoszenie i sprawdzić status mojej prośby o zwrot?
  1. Przejdź na stronę prośby o zwrot pieniędzy w Pomocy EA, aby sprawdzić, czy twoje gry są objęte gwarancją zadowolenia z gry.
  2. Wypełnij i wyślij formularz zwrotu.
  3. Sprawdź status sprawy w historii zamówień na stronie podsumowania zamówienia. (Zaloguj się w origin.com, wybierz Moje konto i Historię zamówień.)

[pomocne wskazówki zamieszczam dzięki sugestią pomocy technicznej firmy Electronic Arts]

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 14 z 18 (577 wyświetleń)

Dot.: Broblem z uruchomieniem Battelfield 1

Community Manager

Hej @kkacpii123

 

Podejrzewam, że problem leży po stronie sterowników czy też aktualizacji na Twoim komputerze. Tak jak wspomniał @1Guma, poproszę Cię o kontakt z naszą pomocą techniczną. Możesz przed wybraniem opcji "Zadzwoń do mnie" wygenerować plik MsInfo32(nie zamieszczaj go tutaj), pozwoli on dokładniej przyjrzeć się Twojemu problemowi naszym specjalistom. Podczas rozmowy, również możesz zapytać o możliwość zwrotu

 

Koniecznie daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

Wiadomość 15 z 18 (571 wyświetleń)

Dot.: Broblem z uruchomieniem Battelfield 1

★★★★ Novice
Dziękuję chociaż za próbę rozwiązania problemu w najbliższym czasie skontaktuje się z pomocą techniczną
Wiadomość 16 z 18 (563 wyświetleń)

Dot.: Broblem z uruchomieniem Battelfield 1

★★★ Pro

@kkacpii123 powodzonka! Standard smile 

Wiadomość 17 z 18 (557 wyświetleń)

Dot.: Broblem z uruchomieniem Battelfield 1

★★★★ Novice

Dziękuje wszystkim za pomoc okazało się że miałem uszkodzone pliki systemu reinstalacja systemu pomogła. Temat zamknięty

Wiadomość 18 z 18 (441 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem