Dot.: Brak zakupionych Fifa points do Fifa 19 FUT

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak zakupionych Fifa points do Fifa 19 FUT

★★★ Novice

Witam

 

Pisalem juz w temacie innego uzytkownika, ale sprawa dalej nie rozwiazana - w piatek 28.09 wieczor zakupilem na xbox one 2200 fifa points przez Dotpay. Pieniadze z konta pobrano, przyslano potwierdzenie ale do dzis (to juz ponad 2 dni) fifa points nie dodalo. Z tego co widze na formu nie tylko ja mam ten problem - ktos z EA zadziala w temacie?

Wiadomość 1 z 6 (1 023 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak zakupionych Fifa points do Fifa 19 FUT

@kuba1989poland

 

Witaj

 

Popołudniu ktoś z EA na pewno się odezwie i da znać czy są jakieś problemy.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 6 (1 016 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak zakupionych Fifa points do Fifa 19 FUT

★★★ Novice

Ok, dodam ze do chwili obecnej nic nie dostalem z zakupionych fifa points. Czekam na pomoc EA i  dodanie fp.

Wiadomość 3 z 6 (1 009 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak zakupionych Fifa points do Fifa 19 FUT

Community Manager

Hej @kuba1989poland

 

Jeśli kupiłeś punkty poprzez Xbox Marketplace sugerowałbym kontakt z supportem Microsoft, aby sprawdzić czy Twoja transakcja została właściwie zaksięgowana. Możesz również skontaktować się z nami, dostarczając odpowiedni dowód zakupu

Wiadomość 4 z 6 (1 001 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak zakupionych Fifa points do Fifa 19 FUT

★★★ Novice

Witam

 

Zakupilem 2200 fifa points przez Microsoft store, paltforma xbox one. Mam potiwerdzenie od Dotpay ze transakcja przeszla oraz ptoiwerdzenie z banku - mijaja 4 dni i dalej fifa points nei dodalo na moje konto Fifa Ultimate - prosze podac email na ktory moge potiwerdzenia wyslac zebyscie to Panstwo zweryfikowali - to juz trwa za dlugo. Nigdy wczesneij nei bylo takich problemow.

Wiadomość 5 z 6 (993 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak zakupionych Fifa points do Fifa 19 FUT

@kuba1989poland

 

Poniżej masz link wejdź w niego i tam masz instrukcję jak skontaktować się z EA.

 

https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 6 (988 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA