Dot.: Brak wyboru pojazdów

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak wyboru pojazdów

★★★ Newbie

Witam. Zakupiłem battlefield 1 oraz dokupiłem pakiet wyposazenia pojazdów. Wg mnie miało to sprawić abym mógł online nie biegać z karabinem tylko wskoczyc do czołgu . Niestety moge tylko wybrac miedzy zołniezem a nie mam nigdzie wyboru pojazdu. co robię żle ?

Wiadomość 1 z 2 (317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak wyboru pojazdów

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Pozwolisz, że zacytuję: " To narodziny wojny totalnej, więc należycie się przygotuj. Pakiet wyposażenia pojazdów daje natychmiastowy dostęp do wszystkich ulepszeń pojazdów oraz kompletu broni dla czołgisty i pilota w trybie online Battlefield™ 1.

Pakiet zawiera tylko elementy z gry podstawowej. Nie zawiera elementów z nadchodzącej zawartości do pobrania oraz dodatków, elementów odblokowywanych za pośrednictwem pakietów bojowych ani elementów z ofert promocyjnych."

 

Ulepszenie pojazdów nie oznacza, że zawsze będziesz miał możliwość wejścia na początku bitwy do czołgu. Wyobraź sobie jakby każdy gracz miał taką możliwość. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (319 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak wyboru pojazdów

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Pozwolisz, że zacytuję: " To narodziny wojny totalnej, więc należycie się przygotuj. Pakiet wyposażenia pojazdów daje natychmiastowy dostęp do wszystkich ulepszeń pojazdów oraz kompletu broni dla czołgisty i pilota w trybie online Battlefield™ 1.

Pakiet zawiera tylko elementy z gry podstawowej. Nie zawiera elementów z nadchodzącej zawartości do pobrania oraz dodatków, elementów odblokowywanych za pośrednictwem pakietów bojowych ani elementów z ofert promocyjnych."

 

Ulepszenie pojazdów nie oznacza, że zawsze będziesz miał możliwość wejścia na początku bitwy do czołgu. Wyobraź sobie jakby każdy gracz miał taką możliwość. 

Wiadomość 2 z 2 (320 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem