Dot.: Brak uruchumienia aplikacji

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak uruchumienia aplikacji

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. Zainstalowalem origin lecz niestety po kliknieciu w ikone, kolko obok kursora kreci sie przez okolo 2 sekundy po czym znika i nic sie nie dzieje. 
Posiadam Windows 10. Intel Core i7 4770k, 8gb ram, Nvidia Geforce 1050TI

1. Odinstalowalem malwarebytes i AVG antivursa, korzystam z TotalAV.
2. W menedzerze zadań nie ma żadnego procesu z originem tak samo jak i aplikacji włączonej. 
3. Odinstalowałem to OriginThin .. coś tam i również nie ma żadnego postępu
4. Oglądałem filmiki na yt z tym problemem i zrobiłem również kroki z %programdata%, %Appdata%. 
5. Przeintalowywałem origina - bez skutku
6. Robiłem ręczny rozruch i nic to nie dało. 
7. Próbowałem od nowa zainstalować te biblioteki które są na samym dole w folderze origin. 

Nie wiem kompletnie co mam zrobic, a chcialem zakupic nowe Star Warsy i niestety nie moge tego zrobic, przez brak mozliwosci uruchomienia aplikacji. Proszę o pomoc. 

Wiadomość 1 z 2 (529 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak uruchumienia aplikacji

Community Manager

Hej @Vito_Poland 

 

Dziękuję za szczegółowe informacje Standard smile 

 

Sprawdź jeszcze proszę czy gra uruchomi się jeśli włączysz ją wedle instrukcji poniżej, oraz na nowym koncie administratora

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)
Wiadomość 2 z 2 (456 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem