Brak uaktualnionej odznaki

autor: its_Ashirei
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak uaktualnionej odznaki

★ Novice

Witam,

Podczas wydarzenia "Iron Crown" dostępne były wyzwania po prawej stronie ekranu, za które dostawaliśmy nagrody, oraz (jeżeli się nie mylę) została przyznawana odznaka za wykonane zadania (max poziom 5). Podczas wydarzenia (na który zresztą nie fortunnie wróciłem na ostatni tydzień) udało mi się wykonać 4 takie misje. Natomiast moja odznaka pozostała na poziomie 1.

Pytanie jest takie: Czy jest możliwość uaktualnienia tej odznaki?

Wiadomość 1 z 4 (324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak uaktualnionej odznaki

Community Manager

Hej @its_Ashirei 

 

No tak się składa, że właśnie znalazłeś Standard smile To zadanie polegało właśnie na uplasowaniu się w pierwszej piątce. Poziom 1 wymagał trybu solo, każdy kolejny poziom już tego nie wymagał i "top 5" mogło być osiągnięte w normalnym trybie. 

 

Rzuć okiem na poniższy zrzut ekranu: 

 

bp.jpg

 

Na pomarańczowo zaznaczyłem wyzwania związane z odznaką, poniżej na niebiesko te za które otrzymywałeś korony (walutę do wykorzystania w sklepie podczas eventu) i na końcu na żółto wyzwania za które dostawałeś pakiety. Do tego dochodziły jeszcze zadania tygodniowe, oraz dzienne za których wykonanie otrzymywałeś nagrody. Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (263 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak uaktualnionej odznaki

Community Manager

Hej @its_Ashirei

 

Wydaje mi się, że odznaka o której mówisz była przyznawana za uplasowanie się w najlepszej piątce podczas trwania eventu "Żelaznej Korony". O ile dobrze pamiętam to poziom 2gi był przyznawany za 25 takich osiągnięć Standard smile

 

Prześlij nam zrzut ekranu odznaki o której mówisz, żebyśmy mieli pewność Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak uaktualnionej odznaki

[ Edytowane ]
★ Novice

Hmmm... ciekawe, nie mogę znaleźć takiej odznaki, która by opisywała to co napisałeś.

Przesyłam zrzut ekranu owej odznaki, która mnie niepokoi. Jeśli coś jeszcze pamiętam z angielskiego, to w wolnym tłumaczeniu idzie to zinterpretować jako "Wykonane wyzwania podczas wydarzenia Żelaznej Korony" Raised eyebrow

 

Czekam na odpowiedź Coffee cup Wink

Wiadomość 3 z 4 (278 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak uaktualnionej odznaki

Community Manager

Hej @its_Ashirei 

 

No tak się składa, że właśnie znalazłeś Standard smile To zadanie polegało właśnie na uplasowaniu się w pierwszej piątce. Poziom 1 wymagał trybu solo, każdy kolejny poziom już tego nie wymagał i "top 5" mogło być osiągnięte w normalnym trybie. 

 

Rzuć okiem na poniższy zrzut ekranu: 

 

bp.jpg

 

Na pomarańczowo zaznaczyłem wyzwania związane z odznaką, poniżej na niebiesko te za które otrzymywałeś korony (walutę do wykorzystania w sklepie podczas eventu) i na końcu na żółto wyzwania za które dostawałeś pakiety. Do tego dochodziły jeszcze zadania tygodniowe, oraz dzienne za których wykonanie otrzymywałeś nagrody. Standard smile 

Wiadomość 4 z 4 (264 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem