Brak postępów Apex legenda

autor: Gameplaybolek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak postępów Apex legenda

★★ Novice

Witam mam problem z grą Apex legends. Mianowicie postępy z rozegranych gier nie zapisują mi się. Typu zabójstwa i zwycięstwa poziom oraz odznaki zupełnie nic się nie zapisuje. Błąd pojawił się dziś i pojawił się poraz pierwszy. Platforma ps4

Wiadomość 1 z 5 (702 wyświetleń)

Restartujac gre progres zostaje zresetowany do stanu z przed zrestartowania

★★ Novice

Nie umiem tego wytlumaczyc ale chodzi o to ze wbiłem 183 lub 184 poziom i po zrestarowaniu gry zostaję on zresetowany do poziomu 182 i tak samo za każdym razem jak włączę apexa i zrobie jak progres powiedzmy wbije kilka leveli to po wyłączeniu aplikacji resetuje się on do 182(z góry dziękuję za pomoc)

Wiadomość 2 z 5 (655 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak postępów Apex legenda

★★ Novice
@Gameplaybolek Właśnie mam podobnie i nie wiem o co chodzi ,progres który osiągnąłem beż wyłączania aplikacji nie zapisuje się po jej wyłączeniu cos jakbyś zapomnial zapisać gry singleplayer i zrobil parę rzeczy a potem byś ja wyłączył i włączył potem i wracasz do stanu zapisu gry(nie umiem tego inaczej wytlumaczuc XD)
Wiadomość 3 z 5 (691 wyświetleń)

Dot.: Brak postępów Apex legenda

★★ Novice
@Gameplaybolek Mam ten sam problem i nie wiem co mogę zrobić :ccc Grę odinstalowałem i zainstalowałem, ale to nie pomogło.
Wiadomość 4 z 5 (676 wyświetleń)

Dot.: Brak postępów Apex legenda

★ Novice
@Gameplaybolek Wychodzi na to, że to coś większego bo ja od wczoraj wieczorem też tak mam. Jak gram to wszystko jest dobrze, ale wystarczy zrestartować się lub wrócić doi menu głównego gdzie wybiera się serwer i postępy mi się cofają do dnia wczorajszego.
Wiadomość 5 z 5 (670 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem