Brak polskiej wersji językowej NFS payback

autor: adiman6
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak polskiej wersji językowej NFS payback

★★★ Newbie

Brak polskiej wersji językowej, kupiłem i zarejestrowałem grę w Polsce natomiast brak wersji PL. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 5 (452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak polskiej wersji językowej NFS payback

[ Edytowane ]

@adiman6

 

Jeżeli byś kupił na Ori­gin lub ze sklepu Kom­pu­tro­nik.pl nie było by pro­blemu. Nato­miast z G2a nie ma gwa­ran­cji, że gra będzie po pol­sku. W tym przy­padku nic nie da się zro­bić, zwią­zane jest to z regio­na­li­za­cją więcej o tej usłu­dze możesz prze­czy­tać w TYM tema­cie. Sam mam podobny problem, tyle ze z Fifa 18 kupiłem grę na cdkey.com niby polska wersja a tu nagle się okazuje, że brak polskiego.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (541 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak polskiej wersji językowej NFS payback

@adiman6

 

Witam

 

Gra kupiona na Origin czy gdzie ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 5 (422 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak polskiej wersji językowej NFS payback

★★★ Newbie
Niestety na g2a, już zobaczyłem że brak polskiej wersji ale czytałem, na różnych forach, że EA może zmienić lokalizację gry żeby była PL a nie EN.
Wiadomość 3 z 5 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak polskiej wersji językowej NFS payback

[ Edytowane ]

@adiman6

 

Jeżeli byś kupił na Ori­gin lub ze sklepu Kom­pu­tro­nik.pl nie było by pro­blemu. Nato­miast z G2a nie ma gwa­ran­cji, że gra będzie po pol­sku. W tym przy­padku nic nie da się zro­bić, zwią­zane jest to z regio­na­li­za­cją więcej o tej usłu­dze możesz prze­czy­tać w TYM tema­cie. Sam mam podobny problem, tyle ze z Fifa 18 kupiłem grę na cdkey.com niby polska wersja a tu nagle się okazuje, że brak polskiego.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 5 (542 wyświetleń)

Dot.: Brak polskiej wersji językowej NFS payback

★★★ Newbie
No nic dzięki. Mówi się trudno, szczerze ten angielski już się trochę nudzi.
Wiadomość 5 z 5 (407 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem