Brak połączenia z serwerami battlefield 1 ps4

autor: czarnyja123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak połączenia z serwerami battlefield 1 ps4

★★★★★ Newbie
Pomocy! Przy włączaniu gry i łączeniu z serwerem wyskakuje mi komunikat jw. Mam aktywne ps plus ustawione jako podstawowe, spakowane konto z ea, w gtav gram bez przeszkód a tu *. Raz udało się zalogować a później kicha. Jakis pomysł ?
Wiadomość 1 z 10 (16 189 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 ps4

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@arturb89

 

Super to słyszeć :eahigh_file: jeśli zmiana protokołu z IPv6 na IPv4 Ci pomogła zaznacz proszę Zaakceptuj jako rozwiązanie pomoże to innym powrócić na pole walki Standard smileGame controller

 

Dzięki za potwierdzenie i do zobaczenia na forum :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 10 (24 230 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 ps4

Community Manager (retired)

@czarnyja123

 

Czy ktoś krzyczał "Pomocy" ? Wink  Forumowy medyk zjawia się na wezwanie!

 

Zobaczmy czy z propozycjami poniżej postawimy Twoje połączenie z serwerami na nogi!

 

Zerknijmy najpierw na status serwerów - jeśli mamy jakieś problemy to tutaj można to sprawdzić Status Serwerów dodatkowo koledzy z kompanii DICE  publikują informację na oficjalnym kanale Twitter  odnośnie ewentualnych przerw i konserwacji.

 

Jak widzisz żadnych przerw na "froncie" (serwery) nie było dlatego musimy rozpatrywać problem od strony dostawcy w skrócie samego połączenia do serwerów.

 

Bardzo pomocne w Twojej sytuacji okażą się kroki z naszego artykułu Pierwszej Pomocy Standard smile

W szczególności zajrzyj pod  "Sprawdź wersję protokołu internetowego (IPv)" gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje właśnie "Brakiem połączenia z serwerami Battlefield 1"  

 

Dlatego porozmawiaj ze swoim dostawcą usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6.

 

 

Jeśli powyższe kroki nie mogą prosiłbym abyś przesłał wyniki testu UOTrace do naszego doradcy, który również sprawdzi Twoje konto.

 

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 10 (16 172 wyświetleń)

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 ps4

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

EA_Odix [P] Gdzie można zgłosić problem typowo "DICE" a nie graczom ?

 

 

Wiadomość 3 z 10 (16 163 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 ps4

★ Novice

Mam problem po zimowym patchu, mianowicie bf1 cały czas twierdzi ze jestem offline i tak od 3 dni nie mogę się połączyć. Co ciekawe w bf4 wszystko ok, mogę grac normalnie, ba! z poziomu gry bf4 jak przełączę na bf1 wygląda ze jest ok (mogę patrzeć na statystyki żołnierza, przeglądać serwery itd.)wiec wbijam z poziomu gry bf4 na jakiś serwer bf1, konsola zamyka aplikacje bf4 odpala bf1 iii... d*pa niby offline mogę sobie jedynie w kampanie pograć... https://www.youtube.com/watch?v=yGBqfZYfs08.

Wiadomość 4 z 10 (16 151 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 ps4

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Cześć @arturb89

 

No faktycznie na filmiku dziwnie to wygląda. Thinking

 

  • Na początek odłącz całkowicie konsole oraz router od zasilania tak na 2 min. spowoduje to czyszczenie tzw. pamięci podręcznej.

  • Spróbuj może uruchomić BF 1 bezpośrednio zamiast przełączenia z BF 4 możliwe, że jest jakiś konflikt. 

  • Następnie wykluczmy błędnie pobrane pliki aktualizacji dlatego spróbuj:
  1. Wciśnij przycisk PS na kontrolerze, aby uruchomić menu XMB™.
  2. Przejdź do ustawień.
  3. Wybierz „Zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji” .
  4. Wybierz „Zapisane dane w pamięci masowej systemu”.
  5. Wybierz „Usuń”.
  6. Wybierz grę BF 1, z którą nie możesz się połączyć.
  7. Usuń dane gry oraz pobrane pliki (uwaga dane kampanii mogą zostać usunięte)
  • Jak już wspomniałem wyżej w poście "Sprawdź wersję protokołu internetowego (IPv)" gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje właśnie "Brakiem połączenia z serwerami Battlefield 1"  

     

    Dlatego porozmawiaj ze swoim dostawcą usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6  Wspominam to ponieważ nasi koledzy z działu wsparcia otrzymywali podobne zgłoszenia w większości od użytkowników konsoli PS4 oraz dostawcy UPC

Zerknij proszę jeszcze na te artykuły i jak nic nie poskutkuje skontaktuj się z naszymi kolegami z działu POMOCY z raportami UO Trace

 

Podstawowe kroki

Kroki zaawansowane dla PS4

 

 

 

 

Wiadomość 5 z 10 (16 140 wyświetleń)

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 ps4

★ Novice

Problem rozwiązany. Faktycznie chodziło o te protokoły IPv, telefon do * UPC załatwił sprawę, wszystko jest ok

Dzieki i do zobaczenia na polu bitwy Wink

Wiadomość 6 z 10 (16 085 wyświetleń)

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 ps4

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@arturb89

 

Super to słyszeć :eahigh_file: jeśli zmiana protokołu z IPv6 na IPv4 Ci pomogła zaznacz proszę Zaakceptuj jako rozwiązanie pomoże to innym powrócić na pole walki Standard smileGame controller

 

Dzięki za potwierdzenie i do zobaczenia na forum :eahigh_file:

Wiadomość 7 z 10 (24 231 wyświetleń)

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 PC

★★★ Newbie

Mam ten sam problem tylko na PC podczas rozgrywki Online wyskakuje mi taki sam komunikat ''Utracono połączenie z serwerami" Co robić ??

Wiadomość 8 z 10 (16 000 wyświetleń)

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 PC

★★ Novice

Ja również mam  ten problem od 2 dni. Wszystko zaczęło się zaraz po aktualizacji Origin. Gdy wejdę na jakiś serwer [obojetnie jaki tryb rozgrywki] gram około 45 sek., a potem wyrzuca mnie z gry i ukazuje sie napis ''Utracono połączenie z serwerem". Czy miał ktoś jeszcze taki problem i go może rozwiązał?

 

Wiadomość 9 z 10 (15 327 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak połączenia z serwerami battlefield 1 PC

[ Edytowane ]

A sprawdzał kolega @ksawier1488@_x_Klema_x_ wyżej wymieniane zalecenia co należy zrobić w tym wypadku? Kolega @EA_Odix przedstawił najczęstsze przyczyny występowanie tego problemu.


 

Wiadomość 10 z 10 (15 309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem